شرایط خرید عمده به قیمت همکار از فروشگاه اینترنتی گمبو

فروشگاه اینترنتی گمبو، برای رفاه حال همکاران عزیز در سراسر ایران، شرایط خرید عمده به قیمت همکاری را فراهم آورده است. همکاران گرامی، در صورت تمایل می توانند پس از ثبت نام در سایت با پشتیبانی تماس گرفته تا پس از تایید و احراز هویت توسط مدیریت سایت، به عنوان همکار از فروشگاه اینترنتی گمبو سفارشات خود را ثبت کنند. بدیهی است که شرایط و قیمت همکاری با کاربران عادی متفاوت خواهد بود. همکاران پس از تایید و شروع به کار در فروشگاه اینترنتی گمبو، در دو سطح متفاوت دسته بندی می شوند که به شرح زیر است:

همکار نقره ای :

هر کاربری که به عنوان همکار تایید شود در ابتدا به عنوان همکار نقره ای شناخته خواهد شد. شرایط و قیمت همکار نقره ای نسبت به کاربر عادی در فروشگاه اینترنتی گمبو بسیار متفاوت و بصرفه برای همکاران گرامی است.

همکار طلایی :

در صورتی که همکاران سطح نقره ای از فروشگاه اینترنتی گمبو، مجموعا مبلغی بیش از 50 میلیون تومان خرید داشته باشند به سطح طلایی ارتقا خواهند یافت که بر روی ثبت سفارشات ایشان، نسبت به قیمت های سطح نقره ای 5 درصد تخفیف مازاد اعمال خواهد شد. فروشگاه اینترنتی گمبو همواره تلاش میکند تا بستری مناسب برای همه مشتریان عزیز فراهم کند تا تجربه ی لذت بخشی در خرید و ثبت سفارشات خود داشته باشند. برای تماس با پشتیبانی میتوانید از طریق شماره تماس های 09054328125 - 013-33230145 اقدام کرده و یا از طریق تیکت از ناحیه کاربری خود با ما در ارتباط باشید.