پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت مدل Smart Sensor Car Wireless Charger

 smart sensor car wireless charger holder

این رنگ تمام شده است

موجود شد اطلاع بده

پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت مدل Smart Sensor Car Wireless Charger

یک دستگاه بسیار خاص و منحصر به فرد است. پایه نگهدارنده هوشمند گوشی اسمارت طرحی نو در میان دیگر پایه نگهدارنده‌ها محسوب می‌شود که، علاوه بر نگهدارنده بودن گوشی قابلیت‌های دیگری دارد که یک‌به‌یک به آن اشاره خواهیم کرد.

نحوه اتصال پایه نگهدارنده هوشمند اسمارت

پایه نگهدارنده هوشمند اسمارت به سه روش زیر قابل نصب در خودرو است:

  • اتصال به دریچه تهویه هوا
  • نصب به روی داشبورد
  • نصب به روی شیشه جلو ماشین

تذکر: برای اتصال در جایگاه‌های متفاوت پایه‌های مورد نیاز در داخل جعبه محصول قرار داده شده است.

هولدر هوشمند اسمارت تا اینجا همانند دیگر هولدرها کارایی داشته، اما قسمت نگهدارنده آن با هولدرها و یا پایه نگهدارنده‌های دیگر تفاوت دارد و آن تفاوت در نحوه قرار دادن گوشی در جایگاهش است. اگر بخواهید موبایل را در هولدر قرار دهید باید با انگشت دست دکمه پشت هولدر را لمس کنید و یا دستتان را در زیر سنسور نگهدارید، سپس هولدر بازخواهد شد تا موبایلتان را قرار دهید و سپس دوباره بسته می‌شود، برای برداشتن گوشی نیز به همین صورت باید عمل کنید. 

تذکر: در صورتی سنسور و لمس آن کار می‌کند که به وسیله کابل USB به برق متصل شود.

مشخصات پایه نگهدارنده هوشمند شارژ وایرلس اسمارت

پایه نگهدارنده هوشمند اسمارت دارای قابلیت شارژ وایرلس (شارژ بی‌سیم) می‌باشد. قسمت تکیه‌گاه این هولدر دارای فناوری شارژ وایرلس است، و می‌توانید گوشی‌هایی که از فناوری شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کنند را، به راحتی ایستاده شارژ کنید. برای تامین برق هولدر وایرلس می‌توان از شارژر فندکی استفاده کنید. شما با استفاده از این محصول قادر خواهید بود گوشی خود را با شدت جریان و ولتاژ 5V-2A ،9V-1.6A شارژ کنید.

 جنس بدنه پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت از پلاستیک باکیفیت، مقاوم و فلز بوده که علاوه بر زیبایی، مقاومت بالایی دارد. در داخل بازو‌های این محصول بالشتک‌هایی قرار گرفته تا از گوشی شما در برابر خط و خش محافظت کند و برای گوشی‌هایی با سایز 4 تا 6.5 اینچ مناسب می باشد و آن ها را به خوبی مهار می کند. قسمت نگهدارنده گوشی در این محصول قابلیت چرخش 360 درجه را برای تنظیم زاویه دید مناسب دارد. در داخل جعبه محصول یک عدد کابل تبدیل USB به تایپ سی نیز قرار گرفته است.

فروشگاه گمبو، پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت مدل Smart Sensor Car Wireless Charger را باقیمتی مناسب به شما ارائه می‌دهد.

USB 2
Type-c
سنسور حسگر برای باز شدن خودکار قسمت نگهدارنده - طراحی زیبا و منحصر به فرد - اتصال به سه روش مختلف
کابل شارژ/ پایه‌های نگهدارنده
Type-C
2.0 آمپر
اصل
132*65*24 میلیمتر
پایه نگهدارنده،شارژر وایرلس
داخل ماشین و رو میزی
بی سیم
کلیپسی
می باشد

چی باکلاسه


برچسب‌ها:

نظرات