انواع گلس سه میل HTC

نحوه خرید و سفارش گلس های سه میل را در قسمت نقد و بررسی مطالعه بفرمایید.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

برای خرید گلس سه میل به نکات زیر توجه فرمایید:

در قسمت پایین همین مطالب، گلس های گوشی های آیفونی که در فروشگاه گمبو موجود است را ذکر کرده ایم، از جایی که قیمت گلس های سه میل در سایت گمبو برای تمام گوشی های آیفون یکسان است شما به تعداد گلس هایی که نیاز دارید می توانید خرید بزنید و مدل گوشی خود و تعداد دقیق گلس های های خود را در قسمت پیام ها برای ما دقیق وارد کنید. بعد از خرید شما کارشناسان ما برای تایید نهایی گلس ها با شما تماس خواهند گرفت. در ضمن برای خرید بهتر و راحت تر گلس های سه میل فیلم آموزشی همراه با توضیحات کامل نحوه خرید برای شما عزیزان بارگذاری شده است.

شکستن صفحه نمایش یکی از معمولترین اتفاق‌هایی است که برای گوشی‌های هوشمند می‌افتد. جهت محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ها گلس‌ها طراحی و تولید شده‌اند. گلس‌ها انواع متفاوتی دارند که رایج ترین آنها گلس سه میل است. گلس سه میل از چند لایه با ساختار مولکولی منحنی فشرده و حرارت دیده ساخته شده است. هنگامی که این گلس به روی گوشی نصب می‌شود، در هنگام وارد شدن ضربه و یا افتادن گوشی بخش زیادی از انرژی وارد شده کاسته می‌شود و در 99 درصد موارد فقط به گلس آسیب می‌رسد. گلس‌های سه میل به دلیل ساخته شدن از ذرات شیشه فشرده دارای شفافیت بسیاری هم هست که بعد از نصب هیچ تفاوتی در کیفیت تصویر به ‌وجود نمی‌آید و قدرت لمس بالایی هم دارد.

گلس سه میل به راحتی نصب می‌شود و بعد از نصب هیچ حباب و هوایی در زیرش باقی ‌نمی‌ماند. یکی از معضلات گوشی‌های لمسی ماندن اثر انگشت و جذب چربی است که خوشبختانه گلس سه میل دارای لایه رویی ضدچربی است که کمتر اثر انگشت به خود جذب می‌کند. بنابراین استفاده از گلس سه میل در گوشی‌های موبایل منجر به جلوگیری از شکستن گوشی و طول عمر بیشتر دستگاه می‌شود.

راهنمای نصب:

نصب گلس سه میل بسیار آسان است و می‌توان در منزل به راحتی نصب کرد که با کلیک به روی کلمه گلس می‌توانید راهنمایی نصبی را که برایتان تهیه کرده‌ایم را مطالعه کنید.

در پک این محصول یک عدد دستمال نانو و مرطوب نیز موجود است. با خرید گلس سه میل با کیفیت و استاندارد از سایت گمبو امنیت گوشی خود را فراهم کنید.

لیست گلس سه میل گوشی‌های HTC موجود در سایت گمبو:

1- HTC One E9

2- HTC One E9+

3- HTC One M9

4- HTC One M9+

5- HTC Desire 826

6- HTC Desire 626

7- HTC Desire 728 dual sim

8- HTC Desire 816

9- HTC Desire 816 dual sim

10- HTC Desire 820

11- HTC Desire 516

12- HTC Desire 526

نصب بسیار ساده بدون حباب و گرد و غبار - محافظت در برابر خراشیدگی و ضربه - ساخته شده از شیشه حرارت دیده - درجه سختی شیشه محافظ 9H - دارای وضوح و شفافیت بالا - مقاوم در برابر اثر انگشت، لکه و چربی
براق
سرامیکی
دستمال مرطوب و خشک
گوشی‌های HTC

برچسب‌ها:

نظرات