هد لایت نیتو مدل NLED03

هد لایت نیتو مدل NLED03

NITU NLED03 Head Wear

تولید کننده :

هدبند چراغی پر نور ، مناسب برای کوهنوردی و کمپ های تفریحی و رانندگی و… ، درای وزن بسیار کم و کم حجم ، دارای حالت چرخشی  زاویه 60 درجه ، دارای 5 الی 6 ساعت کارکرد بی وقفه .

270000 تومان
موجودی کالا : 11 عدد

گارانتی :

گمبو گارانتی گیلان

پرداخت امن
با کلیه کارت های بانکی
پشتیبانی 24/7
پاسخگویی سریع آنلاین
ضمانت پرداخت
ضمانت بازگشت وجه پرداختی
تحویل سریع
ارسال به موقع و سریع کالا

 هد لایت نیتو مدل NLED03

 امروزه افراد زیادی به کوهنوردی ها ماجراجویی های چند روزه وکمپ های جنگلی یا دوچرخه سواری در شب میروند و تفریح میکننداما در طول این سفر ها هنگامی که به تاریکی شب برمیخورند به روشنایی هاینیاز مند است که برای شخص کم حجم بوده و بتواند به راحتی با خود حمل کند وهمین طور وسعت پخش روشنایی اش گسترده باشد تا فرد بتواند به راحتی در شب در دل طبیعت حرکت کند.

چراغ قوه هدبندی مدل NLED03 تولید شده در شرکت بزرگ نیتو هد بند هایی طراحی کرده است که تنها با زدن یک دکمه و وصل کردن آن بر رو پیشانی خود به راحتی از روشنایی بالایی برخوردار شوید. این لامپ دارای باتری 800 میلی آمپری بوده که به مدت 5الی6 ساعت به طور مداوم به شما نور و روشنایی میبخشد. این هدبند بسیار کم جا و سبک وزن بوده و میتواند در جیب لباس یا کوله تان جا بگیرد. همچنین این محصول دارای زاویه چرخشی 60 درجه ای بوده که میتوانید تابش نور به قسمت مورد نظر خود را تنظیم کنید و از شدت نور عالی آن لذت ببرید.