کلگی شارژر و شارژر فندکی تسکو مدل TTC 41

TSCO TTC 41 Wall Charger

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

کلگی شارژ و شارژر فندکی تسکو مدل TTC 41

کلگی شارژر و شارژر فندکی تسکو TTC 41 به همراه یک کابل شارژ یک متر میکرو، دو محصول در یک پک هستند. تسکو همیشه محصولات خلاقانه‌ای طراحی و تولید می‌کند. 

کلگی شارژر تسکو TTC 41

کلگی شارژر TTC 41 تسکو به ابعاد 40*80*20 میلیمتر و وزن 39 گرم فضای کمی را اشغال می‌کند و با وزن کمی که دارد به راحتی در کیف و جیب قابل حمل می‌باشد. جنس بدنه کلگی شارژر TTC 41 از پلاستیک با کیفیت و مقاوم در برابر حرارت و دیگر صدمات خارجی است. در روی بدنه آن 2 عدد پورت USB جهت شارژ همزمان دو دستگاه با شدت جریان خروجی در یک پورت 1.0 آمپر و پورت دوم 2.4 آمپر می‌باشد. همچنین میزان ولتاژ خزوجی در شارژر TTC 41 معادل 5 ولت، که با اغلب دستگاه‌ها و گوشی‌ها سازگار می‌باشد.

شارژر فندکی TTC 41

شارژر فندکی TTC 41 تسکو، از پلاستیک با کیفیت و مقاوم در برابر حرارت و صدمات خارجی ساخته شده و طراحی زیبایی دارد که جلوه زیبایی به خودرو می‌دهد. شارژر فندکی را برای استفاده کافیست به درگاه فندکی خودرو متصل کنید سپس به وسیله کابل شارژ میکرو موجود در پک محصول و یا کابل دیگر که با درگاه شارژ گوشی شما سازگاری است شارژ کنید. میزان ولتاژ ورودی 24-12 ولت است که پس از عبور از شارزر فندکی TTC 41 به 5 ولت خروجی تبدیل می‌شود و با اکثر گوشی‌ها سازگار است. شدت جریان خروجی 2.4 و 1.0 آمپر می‌باشد و گوشی را خیلی سریع شارژ می‌کند. یکی از ویژگی‌‎های منحصر به فرد شارژر فندکی تسکو TTC 41 داشتن دو پورت شارژ، جهت شارژ همزمان 2 دستگاه می‌باشد. 

کلگی شارژر و شارژر فندکی تسکو مدل TTC 41 یک محصول کاربردی با قیمت مناسب همراه با گارانتی در فروشگاه گمبو ارائه می‌شود.

شرایط کالای دارای ضمانت:

ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

- مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

1 متر
microUSB
فلز
تصال و شارژ دو دستگاه مختلف به طور همزمان - دارای دو شاخه سازگار با پریزهای برق در ایران - کابل شارژ مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات - کابل شارژ دارای روکش بافت دار برای افزایش طول عمر و جلوگیری از گره خوردن
کنفی
پلاستیک با کیفیت
کابل شارژ
Micro
دو پورت
2.4 آمپر
اصل
80*43*25 میلی‌متر
39 گرم
شارژر دو تیکه
5 ولت
می باشد

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات