اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2343

PORTABLE SPEAKER TS 2343

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

اسپیکر بلوتوث تسکو TS 2343

اسپیکر بلوتوث یک وسیله مناسب برای مهمانی و جمع‌های دوستانه است که شادی را به جمع‌ها هدیه می‌دهد. کمپانی‌های متعددی انواع مختلف اسپیکر بلوتوث با ویژگی‌های متفاوت طراحی و تولید کرده است. یکی از کمپانی‌های نام آشنا و موفق تسکو می‌باشد و یکی از بهترین اسپیکر بلوتوث‌های آن اسپیکر بلوتوث TS 2343 می‌باشد. این اسپیکر پرتابل بوده و با خود می‌توانید به همه جا به وسیله دسته نگهدارنده آن ببرید. ابعاد اسپیکر بلوتوث تسکو TS 2343 معادل 103*81*200 میلیمتر بوده و وزنی معادل 495 گرم داشته که برای حمل مناسب است. جنس بدنه آن از پلاستیک و روکش فلزی برای قسمت بلندگو می‌باشد که در برابر ضربه و دیگر صدمات خارجی بسیار مقاوم خواهد بود. در ابتدا به راحتی می‌توانید از طریق بلوتوث نسخه 5.0 به گوشی و دیگر دستگا‌ه‌های سازگار متصل شوید و در صورتی که دستگاه شما از بلوتوث پشتیبانی نمی‌کند نگران نباشید می‌توانید به راحتی از طریق TF Card ،USB ،AUX موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید و لذت ببرید. اسپیکر بلوتوث تسکو TS 2343 از باتری داخلی لیتیومی با ظرفیت 1200 میلی‌آمپر ساعت تغذیه می‌کند و 5-3 ساعت طول می‌کشد تا کامل شارژ شود. اسپیکر بلوتوث تسکو TS 2343 را می‌توانید با قیمت مناسب از فروشگاه گمبو خریداری کنید. 

شرایط کالای دارای ضمانت:

ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

200*81*103 میلی‌متر
495 گرم
بی سیم و با سیم
شیار کارت حافظه، بلوتوث، پورت USB، پورت AUX
10 متر
5.0
100-18000 کیلو هرتز
22 ساعت
6 وات
85 دسی بل
microSD
می باشد

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات