باتری سامسونگ S3600 مدل AB533640CU

Samsung S3600 Battery

تمام باتری های کپی دارای یک ماه گارانتی تعویض می باشند لازم به ذکر است ورم کردگی، تغییر در حالت فیزیکی یا شکستگی باتری شامل گارانتی نمی باشد.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

باتری سامسونگ S3600 مدل AB533640CU با ظرفیت 880 میلی آمپر و ولتاژ 3.7 ولت مناسب باتری های SAMSUNG F330 ، G400 ، S3600 است.

 در درون سلول های باتری واکنش های شیمیایی انجام می شود که انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند، این انرژی در قطب های باطری قابل دریافت است. امروزه دو نوع مشهور لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر در موبایل و تبلت استفاده می شوند. باطری های لیتیوم یونی قیمت پایین تر، وزن و چگالی بیشتری نسبت به نوع لیتیوم پلیمر دارند. در مقابل باطری های پلیمری انعطاف بیشتری دارند و می توان در اندازه های مختلفی ساخت و در تجهیزات الکتریکی پرتابل و کوچک استفاده کرد. این نوع باطری ها ایمنی بیشتری نسبت به نوع لیتیوم یونی دارند. غالبا در اثر مصرف نادرست و شارژ کردن های غلط و عدم استفاده از شارژر اورجینال، باطری متورم شده و کارایی خود را از دست می دهد. توجه کنید اگر باطری موبایل یا تبلت تان متورم شده قبل از اینکه به گوشی شما خسارت وارد کند سریعا باتری جدید تهیه کنید.

کپی
لیتیوم-یونی
880 میلی آمپر
3.7 ولت
گوشی

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات