اسپیکر بلوتوث V5

PORTABLE Wireless Speaker V5

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

اسپیکر بلوتوث V5

 اسپیکر بلوتوث V5 دارای طراحی ساده با جنس بدنه پلاستیک با کیفیت و مقاوم در برابر ضربه می‌باشد. این محصول ابعادی کوچک با وزنی سبک دارد، و به راحتی قابل حمل است. این اسپیکر برخلاف ابعاد کوچکش، خروجی صدای مطلوب و با کیفیتی دارد. این اسپیکر در قسمت بالایی خود نگهدارنده کوچکی دارد که برای زمانی که با گوشی فیلم نگاه میکنید مناسب است و با قرار دادن گوشی در قسمت نگهدارنده به راحتی می‌توانید فیلم نگاه کنید.

مشخصات اسپیکر بلوتوث V5

اسپیکر بلوتوث V5 با پشتیبانی از فناوری بلوتوث قابلیت اتصال بی‌سیم به دستگاه‌هایی که از این فناوری پشتیبانی می‌کنند از قبیل لپتاپ را دارد. اگر دستگاهتان فناوری بلوتوث ندارد جای هیچ نگرانی نیست. در این محصول علاوه بر بلوتوث روش‌های دیگری برای اتصال در نظر گرفته‌شده است. اسپیکر بلوتوث V5 دارای پورت‌های USB و کارت حافظه است و از این پورت‌‌ها برای اتصال و پخش موزیک می‌توان استفاده کرد. برای تنظیم میزان صدا، انتخاب و تعویض موزیک دکمه‌های کنترل در قسمت پشتی بدنه قرار گرفته است. اسپیکر بلوتوث V5 امکان اتصال به رادیو از طریق زدن دکمه MODE را دارد. 

در جعبه محصول یک عدد کابل شارژ میکرو قرار دارد. اگر جزء افرادی هستید که مداوم موزیک گوش می‌دهید و به دنبال اسپیکر با کیفیت هستید، پیشنهاد فروشگاه گمبو به شما اسپیکر بلوتوث V5 است که با قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

10 سانتی متر
microUSB
فلز
خروجی صدا مطلوب - قابل حمل - دارای نگهدارنده گوشی
پلاستیک
پلاستیک
کابل شارژ
Micro
80*50*60 میلیمتر
کوچک
بی سیم
شیار کارت حافظه، بلوتوث، پورت USB
10 متر
می باشد

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات