هدست بلوتوث گردنی تسکو TH 5332

 TH 5332 TSCO Bluetooth Sports Headset

این محصول دارای گارانتی می باشد.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

هدست بلوتوث تسکو مدل TH 5332 یک هدست زیبا و راحت با طراحی ارگونومی می باشد که ظاهر ساده و شیکی دارد، این هدست محصول شرکت خوش نام تسکو می باشد و دارای قابلیت های خوب و کاربردی است، گوشی های این محصول از نوع تو گوشی می باشد و به راحتی در گوش جا می گیرد و در طولانی مدت گوش را اذیت نمی کند، باتری این هدست از جنس پلیمر می باشد و ظرفیت 300 میلی آمپری دارد که می توان با آن  16 ساعت مکالمه و 18 ساعت به موسیقی گوش داد، دارای کلید هایی روی دسته محصول می باشد که با کمک آن به راحتی می توان به تماس ها پاسخ داد یا موسیقی را مدیریت کرد و همچنین دارای ویبره هوشمند برای پاسخگویی به تماس ها می باشد. TSCO

شرایط کالای دارای ضمانت:

- ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

- مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

- جمع شدن خودکار کابل - ویبره هوشمند برای تماس - سازگار با موبایل، تبلت و دستگاه های دارای بلوتوث - طراحی ارگونومیک - مناسب برای ورزش و پیاده روی - میکروفون داخلی برای پاسخگویی به تماس
هدست بلوتوث گردنی
دو گوش
بی سیم
بلوتوث
10 متر
20- 20000 هرتز
18 ساعت
16 ساعت
300 ساعت
3.5 ساعت

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات