پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت مدل A5

Smart Sensor Car Wireless Charger A5

این رنگ تمام شده است

موجود شد اطلاع بده

پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت مدل A5

یک دستگاه منحصر به فرد با طراحی فوق‌العاده زیبا و شیکی است که به بازار لوازم جانبی موبایل عرضه کرده است و طرحی نو در میان دیگر نگهدارنده‌ها محسوب می‌شود. هولدر اسمارت هوشمند A5 بدنه‌ای از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم که مقاومت بالایی در برابر صدمات خارجی دارد. 

مشخصات پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت A5

هولدر هوشمند اسمارت A5 مانند، هولدر‌های دیگر در ابتدا وسیله‌ای برای نگهداری از گوشی در داخل خودرو است و امکان نصب به روی دریچه هوای خودرو را دارد. قسمت نگهدارنده گوشی به حالت گیره‌ای است که درون گیره‌های آن بالشتک‌های سیلیکونی قرار داده شده تا آسیبی به گوشی نزند. اما نحوه باز شدن گیره با دیگر هولدرها تفاوت دارد. نگهدارنده هوشمند گوشی A5 توسط سنسور حسگر کنترل می‌شود، بدین صورت که با نگهداشتن گوشی در نزدیکی و روبروی هولدر خودکار باز می‌شود، تا گوشی را در جایگاهش قرار دهید. برای برداشتن گوشی باید سنسور پشت هولدر را لمس کنید تا باز شود. پایه نگهدارنده هوشمند اسمارت A5 برای کارکردن باید از طریق کابل تبدیل USB به تایپ‌سی به شارژر فندکی متصل شود، تا انرژی خود را از آن دریافت کند.

مهمترین ویژگی پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت A5

مهمترین ویژگی پایه نگهدارنده هوشمند وایرلس شارژ اسمارت A5 قابلیت شارژ وایرلس است، بدین صورت که اگر گوشی شما از فناوری فست شارژ پشتیبانی می‌کند. با قرار دادن گوشی در قسمت نگهدارنده توسط شارژ وایرلس هولدر با ولتاژ خروجی 5 ولت و توان 10 وات گوشی را به صورت فست، شارژ می‌کند.

USB 2
microUSB
سنسور حسگر برای باز شدن خودکار قسمت نگهدارنده - طراحی زیبا و منحصر به فرد
پلاستیک
کابل شارژ/ پایه‌های نگهدارنده
Type-C
اصل
پایه نگهدارنده، شارژر وایرلس
بی سیم و با سیم
کلیپسی
می باشد

خیلی خوشگله


برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات