پایه نگهدارنده تسکو مدل THL 1204

Tsco Holder Model THL 1204

این محصول دارای گارانتی می‌باشد.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

پایه نگهدارنده تسکو مدل THL 1204 یکی از جدیدترین پایه نگهدارنده‌های گوشی است که تسکو به بازار لوازم جانبی موبایل عرضه کرده است. جنس بدنه هولدر THL 1204 از پلاستیک مقاوم است که در برابر حرارت و فشار ناگهانی مقاوم است. این پایه نگهدارنده گوشی به راحتی قابل نصب به روی داشبورد و یا شیشه جلو ماشین است و همچنین می‌توان از آن در روزی میزکار نیز استفاده کرد برای این‌کار کافیست، روکش چسب زیر پایه نگهدارنده را جدا کنید و سپس آن را به روی سطح مورد نظر بچسبانید. خیالتان راحت باشد که چسب آن قوی است و محکم در جای خود می‌ماند. قسمت نگهدارنده گوشی به حالت کلیپسی است و گوشی به اندازه 6 تا 10 سانتی متر را می‌تواند نگهداری کند.

قسمت داخلی گیره‌های نگهدارنده دارای روکشی از فوم است که از خراش وارد شدن به گوشی جلوگیری می‌کند. یکی از ویژگی پایه نگهدارنده تسکو مدل THL 1204 این است که قسمت نگهدارنده گوشی قابلیت چرخش 360 درجه دارد و می‌توانید گوشی را در زاویه دید مورد نظر خود تنظیم کنید و حتی از آن برای سلفی گرفتن استفاده کنید. در نهایت اگر به دنبال پایه نگهدارنده گوشی با قیمت مناسب و استاندارد هستید تسکو  THL 1204 را می‌توانید در بین گزینه‌های انتخابی خود داشته باشید.

شرایط کالای دارای ضمانت:

- ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

- مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

- قابلیت چرخش 360 درجه - اتصال به گوشی از طریق بازوهای کشویی
پلاستیک مقاوم
داخل ماشین و رو میزی
کلیپسی

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات