پایه نگهدارنده گوشی CLAMP 2

Holder Stand CLAMP 2

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

پایه نگهدارنده گوشی CLAMP 2

قابل استفاده در داخل ماشین است و طراحی بسیار ساده و ظریفی دارد که کمترین فضا را می‌گیرد. پایه نگهدارنده یا همان هولدر امروزه قطعه‌ای ضروری در داخل هر خودرویی محسوب می‌شود، چرا که گوشی جزئی از زندگی همه افراد شده و در همه جا و همه‌ی حالات استفاده می‌شود. استفاده از گوشی در هنگام رانندگی نه تنها خلاف قوانین راهنمایی رانندگی است، بلکه خطر جانی بسیاری به دنبال دارد. ممکن است لحظه‌ای از کنترل خودرو غافل شوید و حادثه‌ای ناگوار رخ دهد. پس بهتر است به فکر چاره‌ای باشید. پایه نگهدارنده گوشی به همین منظور طراحی شده است.

مشخصات پایه نگهدارنده گوشی CLAMP 2

پایه نگهدارنده گوشی CLAMP 2 همانطور که در بالا گفته شد طراحی ظریفی دارد و فضای کمی را اشغال می‌کند. این پایه نگهدارنده به روی دریچه خودرو نصب می‌شود. برای استفاده کافیست آن را به روی دریچه هوای خودرو نصب کنید و گوشی را در داخل گیره‌های نگهدارنده قرار دهید. با قرار دادن گوشی گیره‌های نگهدارنده به طور خودکار در اندازه خود گوشی تنظیم می‌شوند و گوشی را در جای خود محکم نگه می‌دارد و برای گوشی‌هایی تا سایز 88 میلیمتر مناسب است.

در انتها بهتر است برای حفظ جان خود و همراهانتان در داخل خودرو پایه نگهدارنده گوشی قرار دهید و بدون در دست گرفتن گوشی، آن را کنترل کنید. فروشگاه گمبو مجموعه‌ای از بهترین پایه نگهدارنده‌ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب گردآوری کرده است. پایه نگهدارنده گوشی CLAMP 2 یکی از مد‌ل‌های باکیفیتی است که می‌توانید آن را جزء گزینه‌های انتخابی خود داشته باشید.

طراحی زیبا و شیک - برای همه نوع گوشی
پلاستیک با کیفیت
داخل ماشین
کلیپسی

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات