کابل HDMI تسکو مدل TC70 به طول 1.5 متر

Cable TSCO TC70

این محصول دارای گارانتی می‌باشد.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

کابل HDMI تسکو مدل TC70 

کابل HDMI، در تکنولوژی امروزه کاربرد فراوانی دارد و در دستگاه های دیجیتال مانند تلویزیون با درجه وضوح بیشتر، دوربین‌های فیلم برداری پیشرفته به کار می رود. کابل HDMI، امکان نقل و انتقال تصویرهایی با درجه وضوح بیشتر از 1080 پیکسل و با سرعت 60 فریم در هر ثانیه را برای کاربر فراهم می کند. کابل HDMI مدل TC70 محصول کمپانی خوش‌نام تسکو است که کیفیت بالایی دارد و از خرید آن راضی خواهید بود. کابل HDMI تسکو مدل TC70 دارای 1.5 متر طول است. این کابل HDMI از تصاویر با رزولوشن 4K و 3D پشتیبانی می‌کند و همچنین دارای کانکتورهایی با روکش طلا برای مقاومت بیشتر و سرعت انتقال بالا می‌باشد. این کابل به صورت تخت بوده و روکش ان از پلاستیک با کیفیت و مقاوم در برابر ضربه می‌باشد. کابل HDMI تسکو مدل TC70 با قیمت مناسب و کیفیت بالا در فروشگاه گمبو ارائه می‌شود.

شرایط کالای دارای ضمانت:

  • ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

  • مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
150 سانتی متر
- پشتیبانی از تصاویر با رزولوشن 4K و 3D - پشتیبانی از صدای دالبی - قابلیت اشتراک شبکه - دارای کانکتورهایی با روکش طلا برای مقاومت بیشتر
پلاستیک
اصل
HDMI
تخت

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات