چراغ مطالعه تسکو مدل TLW 10

220,000 تومان

Tsco TLW 10 Desk Lamp

این محصول دارای گارانتی می‌باشد.

تولیدکننده

لطفا برای خرید عمده تماس بگیرید

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

چراغ مطالعه تسکو مدل TLW 10

یکی از مهمترین دلایل خستگی چشم در طی فعالیت‌های روزمره مخصوصا مطالعه و کارهایی که نیاز به نوشتن و تمرکز دارد، نامناسب بودن نور در آن محیط است. چراغ مطالعه چند دهه پیش تولدی شده، اما به دلیل جاگیر بودن و زیاد بودن نور آن و حرارت بالایی که تولید می‌کند به مرور کم کاربرد شد. کمپانی پرآوازه تسکو برای حل این مشکل چراغ مطالعه TLW 10 را طراحی و تولید کرده است.

مشخصات چراغ مطالعه تسکو مدل TLW 10

چراغ مطالعه تسکو مدل TLW 10 برخلاف چراغ مطالعه‌های قدیمی، قابل حمل است و برای استفاده نیازی نیست آن را دائم به برق بزنید، بلکه به ‌واسطه قابل شارژ بودن و قابل حمل بودن، تقريبا براي جاي‌جاي دکور منزل و محل کار قابل استفاده است. در چراغ مطالعه تسکو TLW 10از 18 لامپ LED که تا زاویه 180 درجه قابل تنظیم است. قسمت مدیریت و کنترل آن لمسی می‌باشد. نور چراغ مطالعه تسکو مدل TLW 10 تا سه مرحله قابل تنظيم است و همچنين اين چراغ مطالعه از طريق کابل USB به هر وسيله‌ای که خروجی USB داشته باشد متصل و شارژ می‌شود و در هنگام شارژ هم قابل استفاده است. چراغ مطالعه تسکو مدل TLW 10 در فروشگاه گمبو با قیمت مناسب ارائه می‌شود.

شرایط کالای دارای ضمانت:

  • ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

  • مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
دارای گردنی متحرک و منعطف - قابلیت تنظیم زاویه تابش نور - دارای لامپ LED - مجهز به آلارم، تقویم ساعت و نمایشگر دما - دارای نور RGB - امکان افزایش شدت نور - طول عمر باتری 5 ساعت
پلاستیک با کیفیت
290 × 85 × 104 میلی‌متر - طول گردنی 170 میلی‌متر
0.260 کیلوگرم
کاربرد اداری، مهندسی، دانش آموزی
با سیم
USB
می باشد

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات