شارژر فندکی ریمکس مدل CR-3XP

REMAX CR-3XP SMART CAR CHARGER

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

شارژر فندکی ریمکس مدل CR-3XP

دارای طراحی منحصر به فردی نسبت به مدل‌های دیگر شارژر فندکی می‌باشد. این شارژر فندکی از مقاومت بالایی برخوردار است و در ساخت آن از پلاستیک با کیفیت و مقاوم استفاده شده است. در شارژر فندکی ریمکس CR-3XP از طراحی و دیزاین خاصی استفاده شده که نظر هرکاربری را به خود جلب می‌کند. 

مشخصات شارژر فندکی ریمکس CR-3XP

همانطور که گفته شد این شارژر فندکی ظاهر زیبا و منحصر به فردی دارد. این محصول به صورت دو تکه طراحی شده که قسمت فندکی آن به جایگاه فندکی خودرو و قسمت دیگر آن که با کابلی به طول 60 سانتی‌متر به تکه دیگر شارژر فندکی متصل می‌شود و همچنین 5 پورت خروجی دارد که برای سرنشینان عقب بسیار مناسب است. شارژر فندکی ریمکس CR-3XP طرحی لیوانی شکل با 3 درگاه خروجی USB که امکان شارژ همزمان 3 دستگاه و 2 درگاه دیگر جهت اتصال دو شارژر فندکی دارد که یکی از برترین ویژگی‌های این محصول است.

شارژر فندکی ریمکس CR-3XP دارای نمایشگری با قابلیت نمایش میزان ولتاژ می‌باشد که کمتر شارژر فندکی این ویژگی را دارد. شدت جریان خروجی در این محصول 3.4 آمپر است که برای شارژ تبلت و گوشی مناسب است. این محصول قابلیت توزیع جریان خودکار هوشمند را دارد. اگر به دنبال شارژر فندکی با طراحی زیبایی هستید که جلوه زیبایی داشته باشد و همچنین و کیفیت و کارایی و مهمتر از همه عمری طولانی داشته باشد با خرید شارژر فندکی ریمکس CR-3XP شگفت‌زده خواهید شد. این شارژر فندکی در فروشگاه گمبو با قیمتی بسیار مناسب ارائه می‌شود.

USB 2
طراحی شبیه به لیوان دارای دو درگاه خروجی USB و دو درگاه برای اتصال شارژ فندکی جداگانه - دارای کابل متصل شده به خروجی ها به طول 40 سانتی‌متر
پلاستیک
پلاستیک مقاوم
5 پورت
3.4 آمپر
اصل
100x90x80 میلی‌متر
170 گرم
داخل ماشین
با سیم
12-24 ولت
5 ولت
باتری خودرو

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات