کابل شارژ میکرو تسکو مدل TC A92

CHARGING CABLE TC A92

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

کابل شارژ میکرو تسکو مدل TC A92

گوشی‌های هوشمند تقریبا در هر خانه ‌ای وجود دارند که هر خانه حداقل به یک کابل USB نیاز دارد. اغلب دستگاه‌های الکترونیکی از پورت میکرو جهت شارژ پشتیبانی می‌کنند. یکی از کابل‌های میکرو USB موجود در بازار کابل شارژ میکرو تسکو مدل TC A92 می‌باشد. از این کابل شارژ می توانید برای شارژ موبایل یا تبلت خود استفاده کنید و یا برای انتقال دیتا از موبایل خود به دستگاه دیگر و یا از دستگاه های دیگر به موبایل خود از آن بهره ببرید. جنس روکش کابل از پلاستیک با کیفیت با مقاومت بالا در برابر پارگی، کشیدگی و همچنین این کابل به دلیل تخت بودن در برابر گره خوردن مقاوم می‌باشد. طول کابل شارژ میکرو تسکو مدل TC A92 یک متر است و نسبت با فاصله پریزهای برق از زمین، طول استانداری دارد. ولتاژ ورودی و خروجی در آن معادل ۵ ولت با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر می‌باشد که در صورت فست بودن کلگی شارژر، گوشیتان سریعتر از حالت معمولی شارژ خواهد شد. کابل شارژ میکرو تسکو مدل TC A92 با قیمت مناسب در فروشگاه گمبو موجود می‌باشد.

شرایط کالای دارای ضمانت:

  • ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

  • مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
1 متر
microUSB
فلز
پلاستیک
Micro
اصل
کابل شارژ
تخت
انتقال سریع اطلاعات و شارژ، انواع گوشی های موبایل، تبلت و دیگر دستگاه های مجهز به درگاه microUSB

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نظرات