هدست بلوتوث ارلدوم مدل BH02

Earldom Wireless Earphone 3 in 1 BH02

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

هدست بلوتوث ارلدوم BH02 

هدست بلوتوث BH02 محصولی جدید از شرکت ارلدوم، که نظر کاربران را به سوی خود جلب کرده است. در نگاه اول یک هندزفری خواهید دید که هیچ فرقی با دیگر هندزفری‌ها ندارد، اما در این هندزفری سه قابلیت نهفته است. هدست بلوتوث ارلدوم BH02 سیمی به طول 50 سانتی متر دارد و به کمک رابط AUX به عنوان هندزفری قابل استفاده است. گوشی‌های هندزفری به صورت توگوشی بوده و کیپ در گوش باقی می‌ماند و به راحتی در زمان ورزش قابل استفاده است.

مشخصات هدست بلوتوث BH02

هدست بلوتوث ارلدوم BH02 علاوه بر اتصال از طریق جک 3.5 میلیمتری به وسیله یک دانگل بلوتوث، امکان اتصال از طریق بلوتوث را به گوشی دارد. این دانگل بلوتوث با استفاده از بلوتوث نسخه 4.1 به گوشی و دیگر دستگاه‌هایی که امکان پخش موزیک دارد، متصل می‌شود. در این دانگل بلوتوث کلیدهای کنترل صدا و خاموش روشن قرار دارد که برای کم و زیاد کردن صدای موزیک نیازی نیست که گوشی را در دست بگیرید. هدست بلوتوث ارلدوم مدل BH02 همانطور که گفته شد با جک 3.5 میلیمتری ( AUX) به عنوان هندزفری قابل استفاده است اما این محصول یک دانگل بلوتوث دارد، که با اتصال به آن یک هدست بلوتوث خواهید داشت.
این دانگل دارای کلیدهای کنترل صدا، موزیک، برقراری و قطع مکالمه دارد و هنگام استفاده از آن دیگر نیازی نیست گوشی را در دست بگیرید. در این محصول از میکروفون HD استفاده شده و به شما کمک می‌کند که ‌مکالمه‌ای شفاف و بدون نویز داشته باشید. هدست بلوتوث BH02 از باتری داخلی تغذیه می‌کند و قادر است 100 ساعت به حالت استند بای، 3 ساعت برای مکالمه و موزیک آماده به‌کار باشد و همچنین 1 ساعت زمان می‌برد تا مجدد شارژ کامل شود. هدست بلوتوث ارلدوم BH02 به عنوان هدست بلوتوث گردنی هم قابل استفاده است. 
اگر قصد خرید هندزفری دارید، پیشنهاد فروشگاه گمبو به شما هدست بلوتوث ارلدوم BH02 با قیمت مناسب و کیفیت عالی است، که انتظار شما را برآورده خواهد کرد.

1 متر
فلز
صدای با کیفیت و رسا - ساختاری ارگونومیک با گوش - سه کاره هدفون و قابل استفاده برای ماشین
پلاستیک
پلاستیک با کیفیت
2 جفت سرگوشی
Micro
اصل
هدست بلوتوث
دو گوش
کاربری عمومی
بی سیم و با سیم
بلوتوث، AUX
10 متر
107 دسی بل
32 اهم
200-20000 کیلوهرتز
می باشد

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات