هدست بلوتوث هیسکا مدل FX3

HISKA FX3 Bluetooth Headset

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

هدست بلوتوث هیسکا مدل FX3

مکالمه در حین انجام رانندگی و ورزش کمی سخت و البته خطرناک است به همین دلیل شرکت هیسکا هدست بلوتوث FX3 را طراحی و تولید کرده است. هیسکا یکی از معتبرترین برند‌ها در تولید لوازم جانبی موبایل محسوب می‌شود. 

مشخصات هدست بلوتوث هیسکا FX9

هدست بلوتوث هیسکا FX3 برای مکالمه طراحی شده و هدست تک گوش بهترین گزینه برای مکالمه است و شما را از صدای اطراف غافل نمی‌کند. این هدست بلوتوث تنها 7 گرم وزن دارد و سبک بودن باعث شده در استفاده دراز مدت گوشتان خسته نشود. برای استفاده از هدست FX3 تنها کافیست آن را به بلوتوث گوشی خود متصل کنید، در این هدست از بلوتوث نسخه 5.0 استفاده شده که باعث می‌شود اتصالی سریع و بدون قطع داشته باشید، البته با نسخه‌های قدیمی بلوتوث هم، سازگاری دارد. با هدست بلوتوث FX3 قادر خواهید بود تا 5 ساعت به مکالمه و گوش دادن موزیک بپردازید. در صورت عدم استفاده امکان این را دارد که تا 100 ساعت به حالت استند بای بماند. هدست بلوتوث هیسکا FX3 توانسته گواهی استاندارد CE و RoHS را کسب کند. این گواهی‌ها نشان‌دهنده کیفیت این هدست است.

 اگر برای مکالمه قصد تهیه هدست بلوتوث تک گوش دارید بهترین گزینه برایتان هدست بلوتوث تک گوش هیسکا FX3 و این محصول در فروشگاه گمبو با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

10 سانتی متر
microUSB
فلز
صدای قوی و با کیفیت - قابلیت اتصال به دو دستگاه به صورت همزمان - دارای گواهی CE و RoHS
پلاستیک
پلاستیک با کیفیت
کابل شارژ/ گیرنده نگهدارنده گوش
Micro
اصل
7 گرم
هدست بلوتوث
تک گوش
تخت
کاربری عمومی
بی سیم
بلوتوث
10 متر
تک گوش
5.0
لیتیوم-یونی
5 ساعت
5 ساعت
100 ساعت
بلوتوث
می باشد

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات