هدست تسکو مدل TH 5120

TSCO 5120 Headphone

این محصول دارای گارانتی می‌باشد.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

هدست TH 5120 سیمی محصولی جدید از شرکت تسکو می‌باشد و طراحی زیبا و ساختاری با کیفیت دارد. این هدست دارای جک 3.5 میلیمتری است که به وسیله آن به راحتی به موبایل، تبلت، لپتاپ و دیگر دستگاههای پخش کننده موسیقی متصل می‌شود و صدایی با کیفیت را ارائه می‌دهد. طول کابل این هدست 2.2 متر است و جنس آن پلاستیک با کیفیت است که سرگوشی‌های آن از چرم مصنوعی است که به راحتی به روی گوش قرار می‌گیرد و گوش را در استفاده طولانی مدت خسته نمی‌کند. هدست TH 5120 علاوه بر پخش موسیقی قابلیت مکالمه هم دارد و میکروفون آن به روی کاپ گوشی قرار گرفته است. قابل ذکر است گوشی L برای گوش چپ و گوشی R برای گوش راست می‌باشید. با خرید هدست TH 5120 از گوش دادن به موسیقی لذت خواهید برد. TSCO

شرایط کالای دارای ضمانت:

- ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

- مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
- هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

2.2 متر
صدای فوق‌العاده و با کیفیت میکروفون با کیفیت
پلاستیک با کیفیت
هدفون
دو گوش
با سیم
40 میلی متر
116 دسی بل
32 اهم
18-20000 هرتز
54±3 دسی بل

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات