رونمایی از ساعت مچی هوشمند Meizu Watch در ۳۱ مه

رونمایی از ساعت مچی هوشمند Meizu Watch در ۳۱ مه

رونمایی از ساعت مچی هوشمند Meizu Watch در ۳۱ مه

Meizu سرانجام تاریخ معرفی Meizu Watch خود را که مدتها شایعه شده است، اعلام کرد. این دستگاه دوشنبه آینده در تاریخ 31 مه در چین وارد بازار می شود. همچنین تیزری با جزئیات مشخصات بیشتر و چند تصویر از دستگاه دریافت کردیم.

همانطور که انتظار می رفت میزو یک قاب مربع با گوشه های گرد و بند ساعت سیلیکونی به همراه خواهد داشت. Meizu همچنین تأیید کرد که این ساعت از پرچمدار پلتفرم Snapdragon Wear 4100 بهره می برد و قابلیت های eSIM را برای برقراری تماس به تنهایی به همراه دارد. ما همچنین انتظار داریم که رابط کاربری داخلی Meizu Flyme for Watch را در سمت نرم افزار ببینیم.

Meizu Watch

طبق گفته Meizu ، Meizu Watch تنها با شارژ 15 دقیقه عملکرد کل روز را ارائه می دهد. این نشان می دهد که یک Meizu Watch کاملاً شارژ شده می تواند چندین روز دوام بیاورد. سازنده چینی هنوز اندازه باتری ساعت هوشمند را تأیید نکرده است.

معمولاً پایه شارژ اکثر ساعت های هوشمند مجهز به سیم است که حمل آن را دشوارتر می کند. میزو تأیید کرد که پایه شارژ Meizu Watch از سیم شارژ آن جدا شده است. این بدان معناست که کاربران به سادگی باید پایه شارژ را حمل کرده و هرگونه شارژ USB-C را به آن متصل کرده و ساعت را شارژ کنند.

میزو اخیراً تأیید کرده است که چیپست Snapdragon Wear 4100 ، جدیدترین تراشه پوشیدنی کوالکام ، قدرت Meizu Watch را تأمین خواهد کرد. با پشتیبانی از سیم کارت الکترونیکی ، می تواند به عنوان یک دستگاه مستقل برای برقراری تماس صوتی کار کند. گنجاندن سیم کارت الکترونیکی همچنین به این معنی است که از اتصال LTE پشتیبانی می کند .

به نظر می رسد ظاهر Meizu Watch از اپل واچ الهام گرفته است. این یک صفحه نمایش مربع شکل با لبه های منحنی و گوشه های گرد دارد. یک شایعه اخیر ادعا کرده است که این سیستم عامل در ساعت هوشمند مجهز به سیستم عامل Flyme سیستم عامل Meizu است که به کاربران امکان نصب برنامه های شخص ثالث را می دهد.

انتظار می رود Meizu Watch ویژگی های متمرکز بر سلامتی و تناسب اندام را به کاربران ارائه دهد. مشخص نیست که آیا این دستگاه پوشیدنی به تراشه NFC برای پرداخت بدون تماس مجهز است یا خیر. در حال حاضر ، هیچ صحبتی در مورد قیمت گذاری دستگاه وجود ندارد.

نظرات بازدیدکنندگان