تازه‌ترین هدست بی‌سیم گیمینگ لاجیتک معرفی شد

تازه‌ترین هدست بی‌سیم گیمینگ لاجیتک معرفی شد

تازه‌ترین هدست بی‌سیم گیمینگ لاجیتک معرفی شد

شرکت لاجیتک از جدیدترین محصول خود هدست گیمینگ رونمایی کرد. این هدست بلوتوث به صورت وایرلس بوده و تقریبا مشابه نسخه سیمی می‌باشد. در طراحی هدست بلوتوث پرو ایکس لایت همانند مشابه نسخه سیمی فلز و آلومینیوم کامل دیده می‌شود. این هدست همانطور که گفته شد در نسخه جدید خود بی سیم شده و این را نمی‌توان به عنوان ویژگی جدید آن محسوب کرد. ویژگی که آن را با نسل خود متمایز کرده شارژ آن از طریق USB می‌باشد.

این هدست بلوتوث صدا را از طریق رسیور 2.4 گیگاهرتزی با USB از نوع تایپ سی منتقل می‌کند و تا 13 متر برد اتصال دارد. داخل گوشی‌های این هدست از فوم پوشیده است که با چرم قابل تعویض می‌باشد. اما یکی از نقطه ضعف‌های پرو ایکس لایت اسپید داشتن گوشی‌های محکم است که در استفاده طولانی مدت برای موزیک گوش را خسته می‌کند البته قابل ذکر می‌باشد که این هدست برای گیم طراحی شده و مناسب موزیک نمی‌باشد.

یکی از ویژگی‌های این هدست پنل کنترل می‌باشد که دکمه‌ Mute برای میکروفون و همچنین یک دکمه برای حجم صدا تعبیه شده که در نزدیکی بخش اتصال میکروفون در گوشی سمت چپ تعبیه شده است. یکی دیگراز تفاوت‌های این هدست با نسخه سیمی آن جایگاه پنل کنترل آن می‌باشد در نسخه سیمی دکمه ها در روی سیم آن قرار گرفته است.

نسخه سیمی این هدست از 129.99 دلار بوده که با توجه به تغییرات اخیر 199.99 دلار قیمت گذاری شده. هدست پرو ایکس لایت اسپید به دلیل داشتن نسخه USB تایپ سی ارزش ویژه‌ای دارد که آن را از دیگر نسخه‌ها متمایز کرده است. در هر صورت می‌توان هدفون‌هایی با کارایی و عمر باتری مشابه و قیمت پایین‌تر هم در بازار پیدا کرد اما به شرطی که بخواهیم از توان نرم‌افزاری بالا و البته یواس‌بی تایپ سی لاجیتک چشم‌پوشی کنیم.

نظرات بازدیدکنندگان