شیائومی قدرت بزرگ‌نمایی دوربین شیائومی می ۱۰ پرو را به تصویر کشید!

شیائومی قدرت بزرگ‌نمایی دوربین شیائومی می ۱۰ پرو را به تصویر کشید!

شیائومی قدرت بزرگ‌نمایی دوربین شیائومی می ۱۰ پرو را به تصویر کشید!

لو ویبینگ، مدیر کل برند ردمی و نائب رئیس شیائومی، روز گذشته تصویر ثبت شده توسط پرچم‌دار جدید این شرکت (می ۱۰ پرو) را در حالت بزر‌گ‌نمایی شده منتشر کرده تا قدرت و کیفیت بالای این محصول را به تصویر بکشد.

مدیرکل ردمی و نایب رئیس شیائومی، در روز گذشته تصویر ثبت شده توسط گوشی شیائومی، می 10 پرو را منتشر کرد. هدف از انتشار این تصویر نشان دادن قدرت بزرگ‌نمایی و کیفیت بالای تصویر در حالت زوم است.

قدرت دوربین جدید شیائومی

قدرت دوربین جدید شیائومی

لو ویبینگ با انتشار جمله‌ی: «در پکن برف می‌بارد، اما گوشی جدید عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.» و تصویر زیر، کیفیت این دوربین جدیدش را به رخ کشید.
هنوز دقیق گفته نشده که این دوربین بریا کدام گوشی شیائومی است اما تاکنون هیچکدام از گوشی‌هایش این کیفیت را نداشته اند، مگر اینکه منظور ویبینگ همان گوشی می 10 پرو است که گفته جدیدا گوشی با کیفیت دوربین 108 مگاپیکسل، در 22 فوریه روانه بازار خواهد شد اما تاکنون در مورد قدرت بزرگنمایی دوربین آن حرفی زده نشده است.

شاید دوباره شاهد بزرگ‌نمایی اپتیکال ۵ برابری باشیم. مشابه آن چیزی که در گوشی می نوت ۱۰ دیدیم! اما خب اگر قرار باشد همان میزان بزرگ‌نمایی در می ۱۰ یا مدل پرو نیز وجود داشته باشد، با می نوت ۱۰ نیز می‌توان چنین عکس‌هایی ثبت کرد! پس جای تعریفی وجود ندارد! نکته‌ای که وجود دارد اما، احتمال پشتیبانی می ۱۰ پرو از دوربینی با بزرگ‌نمایی بیشتر از ۵ برابر است! البته این را هم باید در حد یک شایعه در نظر گرفت چون هیچ اطلاع موثقی در رابطه با جزئیات دوربین این محصولات منتشر نشده.

گوشی جدید دیگر این شرکت ردمی K30 پرو نام دارد که گفته می‌شود از دوربینی مشابه دوربین ردمی K30 بهره می‌برد؛ از آن جایی که ردمی K30 از سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی بهره می‌برد، بعید به نظر می‌رسد منظور لو ویبینگ این گوشی بوده باشد! چون حتی از دوربین تله‌فوتو نیز بهره نمی‌برد!

نظرات بازدیدکنندگان