پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

هیچ چیز بدتر از، از دست دادن تلفن همراه شما نیست. وقتی آن را گم کردید ، این بدان معناست که همه چیزهایی را که در آن تلفن ذخیره شده است را نیز از دست داده اید (مگر اینکه از تلفن شما به طور منظم پشتیبان تهیه شود). تلفن های هوشمند ما فراتر از یک وسیله ارتباطی هستند و ما از آنها برای ذخیره خاطرات ، علامت گذاری تقویم ها و حتی خرید استفاده می کنیم. اگر کسی تلفن شما را پیدا کند و شروع به دسترسی به برنامه ها ، ایمیل ها ، موارد شخصی یا موارد محرمانه شما کند ، چه می کنید؟ ؟ از دست دادن تلفن می تواند ضرر بزرگی داشته باشد. حتی اگر قفل باشد ، مجرمان آماده پرداخت پول برای باز کردن قفل آن هستند. شما هرگز نمی دانید که با اطلاعات شما چه اتفاقی خواهد افتاد.

خبر خوب این است که می توانید در صورت گم شدن اطلاعات تلفن Android ، اطلاعات آن را از راه دور پاک کنید . شما به سادگی از طریق رایانه خود یک دستور ارسال می کنید و همه چیز از راه دور پاک می شود.

در اینجا چند روش برای پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور بررسی می‌شود.

روش اول: اطلاعات گوشی اندروید گم شده را با استفاده از Android Device Manager پاک کنید

این یک روش بسیار معمول برای پاک کردن اطلاعات تلفن با استفاده از مدیر گوشی Android است که یک عملکرد داخلی در داخل هر تلفن Android می‌باشد که به شما امکان می دهد اطلاعات شخصی خود را از دستگاه پاک کنید.
برای استفاده از این ویژگی، باید دستگاه Android تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را با مدیر دستگاه Android همگام سازی کنید. که با آندروید 2.2 و بالاتر سازگار است. برای همگام سازی دستگاه خود این مراحل را دنبال کنید:

 • به تنظیمات تلفن خود بروید و به روی مدیر دستگاه Android را کلیک کنید
 • گزینه Allow Remote Lock and Factory Reset را انتخاب کنید
 • اطمینان حاصل کنید که بر روی دکمه "از راه دور یافتن این دستگاه" کلیک شده است. در غیر این صورت ، روی آن کلیک کنید.
 • اکنون کادر 'Allow Remote Lock and Factory Reset' را علامت بزنید. پس از انجام این کار ، صفحه ای ظاهر می شود که از شما اجازه می گیرد داده ها را از دستگاه خود پاک کنید.
 • با وارد کردن حساب Google خود به سیستم مدیریت Android Android بروید و دستگاهی را که می خواهید همگام سازی شود انتخاب کنید.

چگونه اطلاعات را از تلفن خود پاک کنیم؟

پس از همگام سازی دستگاه ، این مراحل را برای پاک کردن اطلاعات تلفن دنبال کنید:

 • از رایانه خود ، به https://www.google.com/android/find مراجعه کرده و اعتبار حساب Google خود را وارد کنید.
 •  پس از ورود به سیستم ، مدیر دستگاه سعی می کند تلفن شما را پیدا کند. شما باید نقشه ای را نشان دهید که موقعیت مکانی دستگاه شما را نشان می دهد
 • می توانید دستگاه خود را "زنگ" بزنید ، آن را "قفل" کنید یا "پاک" کنید.
 • اگر Erase را انتخاب کنید ، از شما خواسته می شود رمز جدیدی وارد کنید. سپس یک پنجره هشدار باز می شود. در صورت موافقت ، تمام داده های تلفن شما پاک می شوند.

توجه: فقط در صورت گم شدن دستگاه برای همیشه از این گزینه استفاده کنید.

آیا محدودیتی وجود دارد؟

بله ، استفاده از مدیر دستگاه Android محدودیت هایی دارد. مانند:

 1.  فقط در صورتی کار می کند که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد.
 2.  اگر از حساب Google خود خارج شده باشید ، مدیریت دستگاه Android هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. اگر تلفن شما به سرقت رفته باشد ، این اولین کاری است که آنها انجام خواهند داد زیرا همه می دانند که با استفاده از مدیر دستگاه Android می توان داده ها را از دستگاه تعیین ، قفل یا پاک کرد.
 3.  اگر Android Device Manager را روی تلفن خود فعال نکنید ، نمی تواند دستگاه شما را بارگیری کند.

یک راه حل دیگر برای حذف اطلاعات از دستگاه اندروید سرقت شده وجود دارد و آن "Xnspy!" است.

روش دوم: اطلاعات گوشی اندروید گم شده را با Xnspy پاک کنید

XNSPY یکی از بهترین برنامه های نظارت بر اندروید است . از Xnspy می توان به عنوان ابزاری برای کنترل از راه دور تلفن و پاک کردن داده ها با ارسال یک دستور استفاده کرد. برای استفاده از این ویژگی ، دستگاه شما باید از قبل Xnspy را نصب کرده باشد. برای پاک کردن داده ها از تلفن ، فقط این مراحل را دنبال کنید:

1- از رایانه خود به https://cp.xnspy.com/ مراجعه کرده و اطلاعات ورود به سیستم Xnspy را وارد کنید.

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

 2- باید داشبوردی با کنترل های مختلف مشاهده کنید که داده های تلفن را به صورت سازمان یافته و در یک مکان واحد به شما نشان می دهد.

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

3- از منوی داشبورد در سمت چپ خود ، "کنترل از راه دور" را انتخاب کنید .

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور


 4- اکنون Wipe Phone را از گزینه های موجود در صفحه انتخاب کنید.

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

5- یک پنجره بازشو هشدار دهنده ظاهر می شود که به شما می گوید با پاک شدن داده های تلفن ، نمی توانید این عمل را واگرد کنید.

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

6- برای حذف تمام داده ها از تلفن ، روی Wipe Device کلیک کنید و Xnspy کار خود را شروع می کند.

پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید گم شده از راه دور

به این ترتیب Xnspy با موفقیت همه چیز را از دستگاه گمشده شما پاک می کند.

Xnspy روشی آسان و مطمئن برای پاک کردن داده ها از تلفن است زیرا تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مطمئن شوید دستگاه مورد نظر Xnspy را نصب کرده و به اینترنت متصل است. هیچ عارضه دیگری وجود ندارد. بعلاوه ، از آنجا که Xnspy به صورت نامرئی کار می کند ، احتمالاً سارق نمی فهمد که روی دستگاه شما نصب شده است. شما قادر خواهید بود تمام داده های مهم دستگاه Android خود را ایمن و سالم پاک کنید. همچنین ، اگر Xnspy بر روی تلفن شما نصب شده است ، می توانید موقعیت تلفن خود را نیز ردیابی کنید .

نظرات بازدیدکنندگان