نحوه نصب هولدر هوشمند شارژ وایرلس اسمارت در ماشین

نحوه نصب هولدر هوشمند شارژ وایرلس اسمارت در ماشین

شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی موبایل در دنیا به دلیل وجود تنوع محصولات و دست و پاگیر بودن برخی از آنها سعی در تولید چند محصول در یک محصول می‌کنند. این ترکیب چند محصول باعث می شود که با داشتن یک محصول چندین کار برای شما داشته باشد. تلفن همراه امروزه به یک وسیله ضروری و ارتباطی به شمار می‌رود و عضوی جدا ناپذیر در زندگی روزمره تبدیل شده است. افراد در همه حال از گوشی استفاده می‌کنند مخصوصا رانندگی، اما موبایل از جاهایی می‌توان گفت که بسیار پرکاربرد و درآمد زا است مخصوصا برای رانندگان اینترنتی نظیر تاکسی، اسنپ و تپسی. یکی از این لوازم جانبی موبایل ترکیبی تولید شده هولدر هوشمند وایرلس شارژ اسمارت است.

استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی کار خطرناکی است چون که باعث می‌شود حداقل یک دست درگیر شود و در نهایت کنترل بر رانندگی را کاهش می دهد . با توجه به این مشکل و عدم امکان قرار دادن موبایل بر روی بخش های مختلف خودرو مانند داشبورد جهت استفاده ، نیاز به یک نگهدارنده مخصوص برای موبایل احساس می شد. برای حل این مشکل هولدرهای مختلفی طراحی و ارائه شده‌اند که به سرعت در میان افراد پرطرفدار شد. 

یک دستگاه بسیار خاص و منحصر به فرد است. پایه نگهدارنده هوشمند گوشی اسمارت طرحی نو در میان دیگر پایه نگهدارنده‌ها محسوب می‌شود که، علاوه بر نگهدارنده بودن گوشی قابلیت‌های دیگری دارد که یک‌به‌یک به آن اشاره خواهیم کرد.

نحوه نصب هولدر هوشمند شارژ وایرلس اسمارت در ماشین

 این محصول شبیه یک خفاش با بالهای گشوده می باشد. وقتی به آن دقت می کنید متوجه که چه هوشمندانه طراحی شده است به دلیل قرار گرفتن بازوها یا بالهای طراحی شده در دو طرف که به صورت کاملاً هوشمند گوشی شما را در بر می گیرد.

پایه نگهدارنده هوشمند اسمارت به سه روش زیر قابل نصب در خودرو است:

  • اتصال به دریچه تهویه هوا
  • نصب به روی داشبورد
  • نصب به روی شیشه جلو ماشین

تذکر: برای اتصال در جایگاه‌های متفاوت پایه‌های مورد نیاز در داخل جعبه محصول قرار داده شده است.

هولدر هوشمند اسمارت تا اینجا همانند دیگر هولدرها کارایی داشته، اما قسمت نگهدارنده آن با هولدرها و یا پایه نگهدارنده‌های دیگر تفاوت دارد و آن تفاوت در نحوه قرار دادن گوشی در جایگاهش است. اگر بخواهید موبایل را در هولدر قرار دهید باید با انگشت دست دکمه پشت هولدر را لمس کنید و یا دستتان را در زیر سنسور نگهدارید، سپس هولدر بازخواهد شد تا موبایلتان را قرار دهید و سپس دوباره بسته می‌شود، برای برداشتن گوشی نیز به همین صورت باید عمل کنید.

ویژگی‌های پایه نگهدارنده هوشمند شارژ وایرلس اسمارت

پایه نگهدارنده هوشمند اسمارت دارای قابلیت شارژ وایرلس (شارژ بی‌سیم) می‌باشد. قسمت تکیه‌گاه این هولدر دارای فناوری شارژ وایرلس است، البته زمانی می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید که، گوشی شما مجهز به شارژ بی سیم Qi باشد و همچنین برای گوشی‌هایی که از فناوری Qi (شارژ بی سیم) پشتیبانی نمی‌کند با استفاده از سوکت‌های Qi که به گوشی متصل می‌شوند استفاده نمایند. می‌توانید گوشی‌هایی که از فناوری شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کنند را، به راحتی ایستاده شارژ کنید. خود این دستگاه با شارژر فندکی و کابل موجود در پک محصول شارژ شده و آماده به کار می باشد. شما با استفاده از این محصول قادر خواهید بود گوشی خود را با شدت جریان و ولتاژ 5V-2A ،9V-1.6A شارژ کنید.

جنس بدنه هولدر هوشمند شارژ وایرلس اسمارت

جنس بدنه این هولدر هوشمند  از با کیفیت ترین و محکم ترین مواد موجود در ساخت لوازم الکترونیکی پلاستیک مقاوم می باشد. وجود مواد + ABS یک لایه فلزی نازک مقاومت آن را در برابر ضربه و فشار زیاد می کند. همچنین وجود بالشتک های نرم تعبیه شده مانع از ایجاد خط و خش بر روی گوشی تلفن همراه شما می باشد. این هولدر هوشمند برای گوشی‌هایی با سایز 4 تا 6.5 اینچ مناسب می‌باشد و آن ها را به خوبی مهار می کند. قسمت نگهدارنده گوشی در این محصول قابلیت چرخش 360 درجه را برای تنظیم زاویه دید مناسب دارد. در داخل جعبه محصول یک عدد کابل تبدیل USB به تایپ سی نیز قرار گرفته است.

دارای سنسور حساسیت به حرکت

یکی از ویژگی‌های  این محصول که در بالا به صورت مختصر به آن اشاره شد حرکت باز و بسته شدن بازوهای دو طرف پایه نگهدارنده می باشد که به صورتد خودکار (مادون قرمز موجود در دستگاه) با نزدیک شدن گوشی بازوها باز می شود و گوشی را در بر می گیرد. همچنین برای برداشتن گوشی خود با برداشتن گوشی بازوها از هم باز می شود و می توانید به راحتی گوشی خود را بردارید. 

می‌توانید با لمس کلمه هولدر، هولدر هوشمند وایرلس شارژ اسمارت را از فروشگاه گمبو خرید کنید.

نظرات بازدیدکنندگان