قاب ضدکرونا برای گوشی گلکسی نوت 20

قاب ضدکرونا برای گوشی گلکسی نوت 20

قاب ضدکرونا برای گوشی گلکسی نوت 20

به برگزاری مراسم گلکسی آنپکد حدود دو هفته مانده و شایعه‌هایی مربوط به خانواده گلکسی نوت 20 روز به روز بیشتر می‌شود. یکی از جدیدترین شایعه‌ها محافظ گلکسی نوت 20 می‌باشد. در عصر امروز به علت همه گیری ویروس کرونا و رکود اقتصادی سامسونگ قصد دارد که محافظ صفحه‌ای را در کنار گوشی گلکسی نوت 20 اولترا و گلکسی نوت 20 اولترا G5 عرضه کند که، قابلیت میکروب زدایی دارد و از انتقال ویروس توسط گوشی جلوگیری می‌کند. و همچنین از این طریق می‌خواهد درآمد خود را افزایش دهد.

در تصویر پایین مشاهده می‌کنید که قاب میکروب زدا جدید سامسونگ که به صورت کتابی است در سه رنگ مشکی، نقره‌ای و برنز طراحی شده که مخصوص گوشی‌های گلکسی نوت ۲۰ اولترا و گلکسی نوت ۲۰ اولترا 5G می‌باشد. بر طبق گفته‌های سامسونگ مراسم آنپکد در 5 اوت 2020، 15 مرداد 1399 برگزار خواهد شد. همانطور که در تصویر مشخص است قاب‌ها داخل پک هستند و نمی‌توان جنسشان را تشخیص داد اما احتمالا از جنس پارچه و یا چرم هستند که خاصیت میکروب زدایی دارد.

قاب ضد کرونا

طبق شایعات گوشی جدید سامسونگ از 12 گیگ حافظه رم و 256 یا 512 گیگ حافظه ذخیره سازی با پشتیبانی از کارت SD بهره می‌برد. قیمت گوشی سامسونگ نوت 20 اولترا بیش از 1200 دلار خواهد بود. تاکنون جزئیات بیشتری از قاب گلکسی نوت ۲۰ اولترا منتشر نشده است و برای فهمیدن اطلاعات بیشتر درباره‌ی پوشش میکروب‌زدای قاب جدید سامسونگ باید بیشتر منتظر بمانیم.

نظرات بازدیدکنندگان