اپل قصد دارد 75 میلیون آیفون 5G را به بازار عرضه کند

اپل قصد دارد 75 میلیون آیفون 5G را به بازار عرضه کند

اپل قصد دارد 75 میلیون آیفون 5G را به بازار عرضه کند

اپل روز سه شنبه در پی گزارش بلومبرگ که جزئیات برنامه های اپل را برای عرضه محصولات در اواخر سال جاری اعلام کرد ، به بالاترین رکورد روزانه رسید. به گزارش بلومبرگ، در حال افزایش تولید نسل بعدی آیفون خود است و از تامین کنندگان می خواهد قطعات حداقل 75 میلیون دستگاه و حداکثر 80 میلیون دستگاه را بسازند.

طبق گفته بلومبرگ، در سال 2018 و 2019 ، اپل همچنین درخواست کرده است که اجزای زنجیره تامین خود را برای 75 میلیون تا 80 میلیون واحد آماده کند ، بنابراین آمار امسال نشان می دهد که حتی یک بیماری همه گیر جهانی نمی تواند تقاضای مصرف کننده را برای تازه سازی آیفون کاهش دهد.

گفته می شود که این تجارت iPad Air جدید ، دو نسخه جدید از محصول Apple Watch ، هدفون های جدید گوش و همچنین بلندگوی هوشمند HomePod کوچکتر را به بازار عرضه خواهد کرد.

طبق گزارشات، اپل تخمین زده است که آیفون های جدیدش ممکن است به 80 میلیون دستگاه هم برسد ، این رقم بیشتر از دستگاه های تولید شده سال گذشته این شرکت برای عرضه آیفون 11 است.

اوایل امسال هنگامی که بیماری همه گیر باعث تعطیلی کارخانه های مهم در سراسر آسیا شد و کارکنان اپل مجبور به کار در خانه در ایالات متحده شدند ، اپل با تأخیرهای احتمالی در تولید زنجیره تامین خود روبرو شد. با این حال ، مدیر ارشد مالی لوکا مائستری در ماه ژوئیه به سرمایه گذاران گفت که آیفون های جدید فقط "چند هفته بعد" از تاریخ عرضه معمول اواخر سپتامبر منتشر می شوند.

انتظار می رود آیفون 12 در چهار مدل مختلف با اندازه صفحه نمایش از 5.4 اینچ تا 6.7 اینچ به بازار عرضه شود.

اپل امیدوار است که سرعت اتصال بهتر از اتصال 5G خود و ویژگی هایی مانند دوربین های بهتر و ظرفیت باتری بیشتر ، بتواند مشتریان را جلب کند.

تقاضای زیاد برای آیفون جدید به اپل کمک کرد تا در ماه آگوست به اولین شرکت آمریکایی با ارزش 2 تریلیون دلار (1.4 تریلیون پوند) تبدیل شود.

برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که عرضه آیفون جدید باعث ایجاد یک "ابرچرخه" می شود که در آن مشتریان به صورت دسته جمعی به دستگاه های جدید ارتقا می یابند. سهام این شرکت فقط در سال 2020 بیش از 50 قطعه افزایش یافته است.

از دیگر محصولات جدید نسخه جدید دستگاه استریم Apple TV می‌باشد که کنترل پیشرفته دارد و قابل ردیابی است و در صورت گم‌شدن، مانند آیفون می‌توان آن را پیدا کرد. و احتمالا این محصول سال ۲۰۲۱ معرفی شود.

نظرات بازدیدکنندگان