هدست بلوتوث تسکو مدل TH 5329

Tsco TH 5329 Bluetooth Headset

این محصول دارای گارانتی می‌باشد

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

هدست بلوتوث تسکو TH 5329

هدست بلوتوث تسکو مدل TH 5329 برای افرادی که مدام در حین مکالمه هستند طراحی شده است. این هدست بلوتوث تک گوش بوده و به گونه‌ای طراحی شده که در هنگام استفاده از آن از صدای اطراف غافل نشوید. هدست هیسکا وزنی کم و ابعادی مناسب دارد و سرگوشی آن به حالت توگوشی بوده و با سری سیلیکون در استفاده طولانی مدت گوشتان را خسته نخواهد کرد.

هدست بلوتوث تسکو TH 5329

هدست بلوتوث تسکو TH 5329 یا اینکه ابعاد کوچکی دارد اما باتری قدرتمندی دارد. با استفاده از این هدست بلوتوث تک گوش قادر خواهید بود تا 2.5 ساعت مکالمه کنید و به موزیک گوش دهید و از صدای با کیفیت آن لذت ببرید و در صورت عدم استفاده از هدست می‌تواند تا 140 ساعت به حالت استندبای بماند. زمان موردنیاز برای شارژ این محصول شرکت تسکو نیز در حدود ۱ تا ۲ است. هدست بلوتوث تسکو TH 5329 دارای محدوده عملکرد ۱۰ متر است. داشتن صدای استریو از دیگر مشخصات مهم این دستگاه است.  هدست بلوتوث TH 5329با استفاده از بلوتوث نسخه 4.1 باعث شده تا اتصال بهتری بدون هیچ گونه قطع و وصلی باشد. هدست بلوتوث تسکو TH 5329در فروشگاه گمبو با قیمتی مناسب ارائه می‌شود.

شرایط کالای دارای ضمانت شرکت تسکو:

-ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی و بسته بندی محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می باشد.

-لوازم جانبی همراه کالا(باطری، ریموت، کابل و..)شامل گارانتی نمی باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

-مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می گردد.

-هر گونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی،خراشیدگی،زنگ زدن،سوختگی،و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برق موجب ابطال گارانتی می گردد.

-صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف(تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود)و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می گردد.

-هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می گردد.

همراه با کابل شارژ microUSB و 2 سرگوشی یدک
Micro
اصل
30 × 23 × 18 میلی متر
4.9 گرم
ایرپاد
تک گوش
مکالمه
بی سیم
بلوتوث
10 متر
4.1
16 اهم
20-20000 کیلو هرتز
2.5 ساعت
140 ساعت
2 ساعت
می باشد

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات