قلم تستر سلامت آب شیائومی MI TDS

Xiaomi Mi TDS Measuring Water Quality Tester

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

قلم تستر سلامت آب شیائومی MI TDS برای تست کیفیت آب آشامیدنی طراحی و تولید شده است. حدود 60 الی 70 درصد بدن هر فردی را آب تشکیل می‌دهد از این رو سلامت و کیفیت آب بسیار مهم است. افرادی که به طبیعت گردی علاقه دارند و دائما در سفر هستند ممکن است همراه خود آب نداشته باشند و مجبور به استفاده از آب چشمه و ... شوند. بهتر است که قبل از آشامیدن از سلامت آب مطمعن شوند. آب آلوده بیماری‌های بسیاری در پی خواهد داشت.
برای تست آب کافیست، بخش انتهایی تستر را داخل آبی که میخواهید بنوشید ببرید و دکمه موجود در روی بدنه را فشار دهید و منتظر بمانید تا میزان غلظت املاح موجود یا درصد اسیدی و بازی بودن آب را نمایش داده شود. این تستر در میزان اندازه‌گیری دقت بالایی دارد و درصد خطای آن کمتر از 2 درصد است و از کیفیت بالایی برخوردار است، به صورتی که در برخورد مداوم با آب کیفیت خود را از دست نمی‌دهد و خراب نمی‌شود. اگر جز آن دسته از افرادی دارید که به سلامت خود اهمیت می‌دهید قلم تست سلامت آب شیائومی را تهیه کنید و به راحتی می‌توانید با خود به همه جا ببرید.

- ضد آب، با دقت بالا - مصرف کم باتری - نیاز به 2 باتری دکمه‌ای دارد - دارای ظرف کوچک در لبه گجت برای نگه‌داری آب جهت اندازه گیری - دارای سنسورهای تیتانیومی
1.6 × 1.6 × 15 سانتی‌متر
27.4 گرم

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات