مچ بند هوشمند شیائومی مدل MI BAND 6

Xiaomi Mi Band 6 Smart Band

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

مچ بند هوشمند شیائومی مدل MI BAND 6

 یکی از ویژگی های جدید Mi Smart Band 6 را می توان در صفحه نمایش آن مشاهده کرد. در حالی که مدل قبلی فضایی برای دکمه لمسی در نظر گرفته بود ، band 6 تمام صفحه را با صفحه نمایش اشغال می کند و با حفظ ابعاد مشابه به 1.56 اینچ (0.46 اینچ بیشتر از 5) می رسد. صفحه نمایش این مچ بند AMOLED است که رنگ ها ، کنتراست ها و جزئیات واقعاً واضحی را به نمایش می گذارد ، همچنین با رزولوشن بزرگ 291 32 326p ارائه می شود . بنابراین می توانید مهمترین اطلاعات را با یک نگاه ساده مشاهده کنید ، بدون اینکه نیازی به دستیابی به تلفن خود داشته باشید.شما همچنین می توانید تصویر زمینه Band 6 خود را با یکی از بیش از 130 طرح موجود از طریق Mi Fit APP شخصی سازی کنید . و اگر به هیچ یک از آنها قانع نشده اید ، فقط تصویری از گالری خود انتخاب کنید و همه را مطابق میل خود تنظیم کنید!

مچ بند هوشمند شیائومی مدل MI BAND 6 اول از همه به صورت پویا ضربان قلب شما را 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته اندازه گیری می کند و به شما این امکان را می دهد تا بدانید قلب شما در حالت استراحت و چه در حین فعالیت چگونه کار می کند. به این ترتیب می توانید تغییرات و فواصل ضربان قلب خود را در طول روز مشاهده کنید تا تمرینات خود را بهینه کرده و در صورت نیاز به استراحت بپردازید. همچنین میزان اشباع اکسیژن خون خود را با Mi Smart Band 6 اندازه گیری کنید.

از آنجا که انگیزه ای برای بهبود عادت ها و ورزش ما بیشتر از داشتن نتایج خوب نیست ، Mi Smart Band 6 رکوردی از فعالیت روزانه شما را اندازه گیری می کند ، علائم مختلف را از نظر قدم ها ، مسافت طی شده اندازه گیری می کند. این مچ بند هوشمند از 30 حالت ورزشی پشتیبانی می‌کند. یکی دیگر از نیازهای اساسی برای حفظ سلامت جسمی و روانی ، استراحت کافی است. می توانید هشدارهای خود را تنظیم کنید تا MI BAND 6 شما را با یک لرزش ملایم از خواب بیدار کند. برای مطالعه دیگر مشخصات فنی به بخش ویژگی‌های محصول در همین صفحه از فروشگاه اینترنتی گمبو مراجعه کنید. 

20 سانتی متری
فلز
پشتیبانی از 30 فعالیت ورزشی - پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا - اپلیکیشن اختصاصی - پایش سلامت خواب - پایش سلامت زنانه- پایش سلامت استرس -اعلان تماس‌ها و پیامک‌های دریافتی
پلاستیک
سیلیکون
کابل شارژ
اصل
46.95 × 18.15 × 12.45 میلی متر
بلوتوث
5.0
لیتیوم-پلیمری
14 روز
2 ساعت
IOS/اندروید
AMOLED
486x152
اندروید نسخه 5 یا بالاتر، iOS نسخه 10 یا بالاتر
تا عمق 50 متری
125 میلی آمپر
رم 512KB - رام 16MB

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات