انواع گلس سه میل SONY

نحوه خرید و سفارش گلس های سه میل را در قسمت نقد و بررسی مطالعه بفرمایید.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

برای خرید گلس سه میل به نکات زیر توجه فرمایید:

در قسمت پایین همین مطالب، گلس های گوشی های آیفونی که در فروشگاه گمبو موجود است را ذکر کرده ایم، از جایی که قیمت گلس های سه میل در سایت گمبو برای تمام گوشی های آیفون یکسان است شما به تعداد گلس هایی که نیاز دارید می توانید خرید بزنید و مدل گوشی خود و تعداد دقیق گلس های های خود را در قسمت پیام ها برای ما دقیق وارد کنید. بعد از خرید شما کارشناسان ما برای تایید نهایی گلس ها با شما تماس خواهند گرفت. در ضمن برای خرید بهتر و راحت تر گلس های سه میل فیلم آموزشی همراه با توضیحات کامل نحوه خرید برای شما عزیزان بارگذاری شده است.

یکی از مزیت‌های گلس‌ها، پوشش صفحه نمایش گوشی است که باعث می‌شود، قسمت‌های شیشه‌ای نمایشگر از خراشیدگی و شکستگی در امان باشد. یکی از گلس‌هایی که بسیار مقاوم است و رایج ترین نوع گلس است، گلس سه میل می‌باشد. گلس سه میل از شیشه فشرده و حرارت دیده ساخته شده است. گلس های سه میل دارای چندین لایه است که همان باعث مقاوم‌تر شدن آن در برابر ضربه و خراشیدگی می‌شود.

گلس سه میل دارای لایه ضدچربی است که باعث می‌شود کمتر اثر انگشت و چربی جذب آن شود. . این گلس بدون کاهش کیفیت صفحه نمایش با ضخامت اندکی که دارد مانع آسیب دیدن نمایشگر می شود.

راهنمای نصب:

نصب گلس سه میل بسیار آسان است و می‌توان در منزل به راحتی نصب کرد که با کلیک به روی کلمه گلس می‌توانید راهنمایی نصبی را که برایتان تهیه کرده‌ایم را مطالعه کنید.

در پک این محصول یک عدد دستمال نانو و مرطوب نیز موجود است. با خرید گلس سه میل با کیفیت و استاندارد از سایت گمبو امنیت گوشی خود را فراهم کنید.

لیست گلس سه میل گوشی‌های SONY موجود در سایت گمبو:

1- Sony Xperia C4

2- Sony Xperia C4 Dual

3- Sony Xperia C5 Ultra

4- Sony Xperia XZ

5- Sony Xperia Z

6- Sony Xperia Z1

7- Sony Xperia Z2

8- Sony Xperia Z3

9- Sony Xperia Z3 Plus (z4)

10- Sony Xperia Z5

11- Sony Xperia Z5 Premium

12- Sony Xperia C

13- Sony Xperia C3

14- Sony Xperia X

15- Sony Xperia XA

نصب بسیار ساده بدون حباب و گرد و غبار - محافظت در برابر خراشیدگی و ضربه - ساخته شده از شیشه حرارت دیده ‏- درجه سختی شیشه محافظ 9H - دارای وضوح و شفافیت بالا - مقاوم در برابر اثر انگشت، لکه و چربی
براق
سه میل
دستمال مرطوب و خشک
گوشی های SONY

برچسب‌ها:

نظرات