انواع گلس کاکتوس آیفون

نحوه خرید و سفارش گلس های سرامیکی را در قسمت نقد و بررسی مطالعه بفرمایید.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

برای خرید گلس سرامیکی به نکات زیر توجه فرمایید:

در قسمت پایین همین مطالب، گلس های گوشی های آیفونی که در فروشگاه گمبو موجود است را ذکر کرده ایم، از جایی که قیمت گلس های سه میل در سایت گمبو برای تمام گوشی های آیفون یکسان است شما به تعداد گلس هایی که نیاز دارید می توانید خرید بزنید و مدل گوشی خود و تعداد دقیق گلس های های خود را در قسمت پیام ها برای ما دقیق وارد کنید. بعد از خرید شما کارشناسان ما برای تایید نهایی گلس ها با شما تماس خواهند گرفت. در ضمن برای خرید بهتر و راحت تر گلس های سه میل فیلم آموزشی همراه با توضیحات کامل نحوه خرید برای شما عزیزان بارگذاری شده است.

امروزه گلس های متفاوتی برای نگهداری از صفحه نمایش گوشی تولید و عرضه شده اند که یکی از بهترین برند‌ها و انواع آنها گلس کاکتوس است. گلس کاکتوس سطحی مات دارد و از شفافیت صفحه نمایش کم نمی‌کند. این گلس شیشه ای به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر صفحه نمایش گوشی دور تا دور صفحه نمایش را هم می‌پوشاند. ضخامت گلس کاکتوس 0.33 میلیمتر که با ضخامت ناچیزی که دارد در برابر ضربه بسیار مقاوم است. گلس کاکتوس دارای لایی ضد چربی است که اثر انگشت را به خود جذب نمی‌کند. در پک گلس کاکتوس، علاوه بر گلس یک محافظ لنز نیز هست که خیال شما را بابت خش نیافتادن، راحت می‌کند و همچنین یک گیره ارائه می‌شود که به کمک آن نصب گلس آسانتر می‌شود. این گلس از انعکاس نور جلوگیری می‌کند و از اذیت شدن چشم جلوگیری می‌کند.

انواع گلس های سرامیکی آیفونی که در فروشگاه گمبو موجود می باشد عبارت اند از:

1-    Apple iphone 10 (x)

2-    Apple iphone 6

3-    Apple iphone 6 Plus

4-    Apple iphone 6s

5-    Apple iphone 6s plus

6-    Apple iphone  7

7-    Apple iphone 7 plus

8-    Apple iphone 8

9-    Apple iphone 8 plus

10-  Apple iphone xs

11-    Apple iphone X MAX 

• وضوح نمایش بالا و با کیفیت خوب • پوشش کامل نمایشگر • دارای گلس محافظ جداگانه برای پشت گوشی و لنز دوربین • داشتن پک تمیز کننده به همراه گیره برای نصب آسان • طراحی باریک با ضخامت ۰٫۳۳ میلی متر • صفحه مات
مات
کاکتوس
دستمال مرطوب و خشک
گوشی های اپل

برچسب‌ها:

نظرات