انواع گلس سرامیکی آیفون

نحوه خرید و سفارش گلس های سه میل را در قسمت نقد و بررسی مطالعه بفرمایید.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

برای خرید گلس سرامیکی به نکات زیر توجه فرمایید:

در قسمت پایین همین مطالب، گلس های گوشی های آیفونی که در فروشگاه گمبو موجود است را ذکر کرده ایم، از جایی که قیمت گلس های سرامیکی در سایت گمبو برای تمام گوشی های آیفون یکسان است شما به تعداد گلس هایی که نیاز دارید می توانید خرید بزنید و مدل گوشی خود و تعداد دقیق گلس های های خود را در قسمت پیام ها برای ما دقیق وارد کنید. بعد از خرید شما کارشناسان ما برای تایید نهایی گلس ها با شما تماس خواهند گرفت. در ضمن برای خرید بهتر و راحت تر گلس های سرامیکی فیلم آموزشی همراه با توضیحات کامل نحوه خرید برای شما عزیزان بارگذاری شده است.

جهت حفاظت از صفحه نمایش انواع گلس‌ها تولید و به بازار عرضه شده است که یکی از آنها گلس سرامیکی است. گلس سرامیکی فول صفحه است و کل صفحه نمایش گوشی را می‌پوشاند وکناره‌های آن طوری است که کناره های صفحه نمایش و بالا و پایین آن می‌تواند رنگی باشد و با رنگ گوشی شما هماهنگ باشد یا هر رنگ دیگری که دلخواه شما است را انتخاب کنید.
گلس سرامیکی از 5 لایه ضد ضربه طراحی شده است که گوشی را در برابر ضربات ناشی از افتادن و... ایمن می‌کند. لایه رویی گلس سرامیکی اثر انگشت و چربی کمتری را به خود جذب می‌کند. این گلس نسبت به سایر گلس های موجود در بازار انعطاف بیشتری دارد و گوشه های آن نیز به مرور زمان خورد نمی شود. یکی از مشکلات شایع هنگام نصب گلس یا بعد از استفاده چند روزه، ایجاد حباب های هوا زیر گلس است. تمام چسب بودن محافظ های سرامیکی سبب شده تا این مشکل به حداقل برسد و نصب آن رو صفحه نمایش آسان تر باشد. با نصب این گلس هیچ تغییری در وضوح تصویر و قدرت لمس گوشی بوجود نمی آید و حس صفحه نمایش اصلی گوشی را القا می کند.

انواع گلس های سرامیکی آیفونی که در فروشگاه گمبو موجود می باشد عبارت اند از:

 

1-    Apple iphone 6 (سفید) (مشکی)

2-    Apple iphone 10 (x) (مشکی)

3-    Apple iphone 6 Plus (سفید) (مشکی)

4-    Apple iphone 6S (سفید) (مشکی)

5-    Apple iphone 6S Plus (سفید) (مشکی)

6-    Apple iphone 7 (سفید) (مشکی)

7-    Apple iphone 7 Plus (سفید) (مشکی)

8-    Apple iphone 8 (سفید) (مشکی)

9-    Apple iphone 8 Plus (سفید) (مشکی)

10-  Apple iphone XS  (مشکی)

11-    Apple iphone X MAX (مشکی)

مقاوم در برابر خط و خش و ضربه، دارای کیفیت و وضوح تصویر، سرعت لمس بالا
براق
سرامیکی
دستمال مرطوب و خشک
گوشی های اپل

برچسب‌ها:

نظرات