پایه نگهدارنده و شارژر وایرلس هوکو CW11

Hoco CW11 Wireless Charger

این محصول دارای گارانتی می باشد

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

امروزه گوشی‌های موبایل دارای لوازم جانبی متنوعی هستند که با کارکردهای مختلفی وارد بازار شده‌اند. یکی از بهترین و مهمترین لوازم جانبی، شارژر وایرلس و پایه نگهدارنده یا همان هولدر است که برند هوکو مدل CW11 یک مدل آن است. CW11 علاوه بر شارژر بودن از آن می‌توان به عنوان پایه نگهدارنده نیز استفاده کرد و یکی از امکانات خوب این شارژر محافظت در برابر افزایش بیش از حد دما و اتصال کوتاه می‌باشد پایه  نگهدارنده CW11 دارای قدرت مکش بالایی که است که به راحتی می‌توان به روی داشبورد و همچنین میز متصل کرد.

از ویژگی‌های قابل توجه شارژر رومیزی وایرلس بی سیم CW11 هوکو نگهداری تلفن همراه به صورت ثابت و بدون هیچ گونه لغزشی می باشد.شارژر رومیزی وایرلس بی سیم CW11 هوکو با شدت جریان خروجی ۱ آمپر طرحی نو، در بین شارژرهای موجود در بازار است. شارژر رومیزی وایرلس بی سیم CW11 هوکو دارای ولتاژ ورودی ۹ و ۵ ولت و خروجی بی سیم ۱۰ وات می باشد.

شارژر رومیزی وایرلس بی سیم CW11 هوکو مناسب برای گوشی‌های دارای برنامه OI مانند تلفن های همراه از جمله:iPhone 8 ،8 Plus ، X ،Samsung Galaxy S6،S6 Edge  S6 Edge+ ،Note 5 ،S7 ،S7 Edge می باشد. HOCO

موارد ابطال ضمانت نامه:

ارائه جعبه کالا به همراه برچسب و فاکتور خرید همراه با مهر فروشگاه هنگام استفاده از خدمات گارانتی الزامی می باشد، در صورت ضربه خوردگی، شکستگی و رطوبت و آب خوردگی اعمال هرگونه دستکاری بر روی برچسب های موجود عیوب ناشی از نواسانات برق کالا از گارانتی خارج می شود.

- فاصله انتقال شارژ ۸-۵ میلی متر - محافظت در برابر افزایش بیش از حد دما و اتصال کوتاه - دارای کابل USB متصل شده به بدنه - مناسب برای گوشی‌های iPhone 8 ،8 Plus ،X ،Samsung Galaxy S6 ،S6 Edge : S6 Edge+ ،Note 5 ،S7 ،S7 Edge می باشد.
پلاستیک مقاوم
کابل شارژ
WIRELESS
تک پورت
1.0 آمپر
بی سیم

برچسب‌ها:

نظرات