پاوربانک 10000 میلی‌آمپر تسکو TP 866L

TSCO TP 866L 10000mAh Powerbank

این محصول دارای گارانتی می‌باشد.

این رنگ تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده

پاوربانک 10000 میلی‌آمپر تسکو TP 866L

پاوربانک تسکو TP 866L از سری شارژرهای همراهی است که دارای باتری داخلی لیتیوم پلیمری با ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت است که، دستگاه را با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر و ولتاژ خروجی 5 ولت شارژ می‌کند. این شارژر همراه دارای یک پورت خروجی USB برای شارژ دستگاه و دو پورت ورودی Type-c و Micro با ولتاژ و شدت جریان ورودی 5 ولت و 2.0 آمپر جهت شارژ پاوربانک می‌باشد. برای نمایش میزان شارژ به روی شارژر همراه نمایشگر LED طراحی شده است که در صورتی که هیچ دستگاهی برای شارژ به پاوربانک وصل نباشد، نمایشگر کمتر از یک دقیقه خاموش و سپس پاوربانک به طور اتوماتیک خاموش می‌شود. علاوه بر این قابلیت‌ها دارای طراحی فوق‌العاده زیبا و جذابی و همچنین دارای سایز بسیار مناسب است که به راحتی می‌توانید با خود به همه جا ببرید. از انتخاب و خرید پاوربانک TP866L از فروشگاه گمبو با طراحی زیبا و استفاده از آخرین تکنولوژی متشکریم.

شرایط کالای دارای ضمانت:

ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

آلومینیوم
کابل شارژ، دفترچه راهنما، برگه گارانتی
تک پورت
2.1 آمپر
131.5x68.5x14 میلیمتر
203 گرم
10000 میلی آمپر ساعت
2.0 و 2.0 آمپر
5 ولت
5 ولت
نشانگر LED

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات