پایه نگهدارنده لپ تاپ نیتو NT-DH02

پایه نگهدارنده لپ تاپ نیتو NT-DH02

NITU LAPTOP STAND NT-DH02

تولید کننده :

ابعاد : 24*4.3*1.2 سانتیمتر

سازگاری با لپ تاپ از سایز 7.5 الی 10.5 سانتیمتر تقریبا باعث شده است که این وسلیه کاربردی برای همه لپ تاپ ها تقریبا مناسب باشد.

405000 تومان
موجودی کالا : 6 عدد

گارانتی :

ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا

پرداخت امن
با کلیه کارت های بانکی
پشتیبانی 24/7
پاسخگویی سریع آنلاین
ضمانت پرداخت
ضمانت بازگشت وجه پرداختی
تحویل سریع
ارسال به موقع و سریع کالا

پایه نگهدارنده لپ تاپ نیتو NT-DH02

لپ تاپ ها برای بسیاری از افراد بسیار کارایی دارند و افراد زیادی هستند که به واسطه شغلی که دارند و یا کار های مختلف نیاز مستمر به لپ تاپ دارند و با توجه به اینکه خود لپ تاپ ها فاصله کمی با میز دارند ممکن است در زمان استفاده از لپ تاپ اذیت شوند و به همین دلیل نیاز به پایه نگه دارنده لپ تاپ دارند تا بتوانند فاصله آن را افزایش دهند و بهتر به کار های خود برند و دچار گردن درد نشوند.

پایه نگهدارنده لپ تاپ نیتو NITU NT-DH02 یکی از بهترین پایه های نگهدارنده لپ تاپ است که کاملا فلزی می باشد و شما با استفاده از آن می توانید زاویه لپ تاپ خود را به راحتی تغییر دهید و هر فاصله ای که می خواهید را برای لپ اپ خود تنظیم کنید و بسیار وسیله کاربردی برای شما خواهد بود.

 پایه نگهدارنده لپ تاپ نیتو NT-DH02 

از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است و در واقع مقاومت بالایی هم دارد که با ضربه های مختلف دچار مشکل نمی شود و از نظر وزنی هم باید در نظر داشته باشید که وزن مناسبی را دارد و شما می توانید به راحتی آن را همیشه به همراه لپ تاپ خود حمل کنید.

قابلیت نگهداری لپ تاپ از سایز 7.5 اینچ تا 10.5 اینچ
جنس بدنه آلیاژ آلومینیوم
اصالت کالا دارد
مناسب برای افرادی که به مدت طولانی از لپ تاپ استفاده میکنند.