چندراهی برق تسکو مدل TPS 548U

260,000 تومان

Tsco TPS 548U Power Strip

این محصول دارای گارانتی می‌باشد.

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

چندراهی برق تسکو TPS 548U

با افزایش استفاده مردم از تجهیزات الکترونیکی نیاز به پریزهای برق بیشتر حس می‌شود و از این رو نمی‌توان در یک اتاق 5 یا 6 پریز برق تعبیه کرد. به همین دلیل چند راهی برق طراحی و تولید شده است. یکی از شرکت‌هایی که اقدام به تولید چندراهی برق کرده کمپانی خوش آوازه تسکو می‌باشد. با این محصول شما می‌توانید از یک پریز برق 4 پریز برق دیگر داشته باشید. 

مشخصات چندراهی برق تسکو TPS 548U

چندراهی برق تسکو TPS 548U دارای ابعادی به 290*52*41 میلیمتر و وزن 470 گرم می‌باشد. جنس بدنه آن از پلاستیک مقاوم در برابر حرارت است. کابل چندراهی برق تسکو TPS 548U به طول 2 متر می‌باشد که به راحتی می‌توانید برای مسافت طولانی استفاده کنید. در روی آین چند راهی برق، 4 پریز برق با 4 پورت USB با شدت جریان خروجی 3.4 آمپر قرار دارد که همزمان می‌توانید 4 دستگاه را شارژ کنید. بهترین ویژگی چندراهی برق تسکو TPS 548U داشتن محافظ کودک است که امنیت را برای کودکان شما فراهم می‌کند. چندراهی برق تسکو TPS 548U را می‌توانید از فروشگاه گمبو با قیمت مناسب خریداری کنید.

شرایط کالای دارای ضمانت:

ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

  • مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.

2 متر
مقاوم در برابر گرد و غبار - دارای محافظ کودک - شارژ همزمان 4 دستگاه - دارای دکمه خاموش روشن
پلاستیک مقاوم
4 پورت USB - 4 پریز برق
10 آمپر
اصل
41*52*290 میلیمتر
470 گرم
2500 وات

برچسب‌ها:

محصولات مشابه

نظرات