کابل OTG تسکو مدل TC 59

50,000 تومان

TSCO TC 59 USB To microUSB Cable

این محصول دارای گارانتی می‌باشد.

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کابل OTG تسکو مدل TC 59

کابل OTG تسکو مدل TC 59 برای گوشی‌هایی با پورت میکرو است که در یک سر آن درگاه USB وجود دارد. کابل OTG تسکو TC 59 دارای یک متر طول است و در هنگام استفاده محدودیت ایجاد نمی‌کند. این کابل برای تبدیل میکرو به USB می‌باشد تا بتوان از آن طریق فلش را به آن متصل کرد و داده‌ها را انتقال داد. دیگر نیازی نیست که حتما به کامپیوتر و یا لپتاب دسترسی داشته باشید تا اطلاعات خود را ذخیره کنید. کابل OTG تسکو مدل TC 59 مناسب برای استفاده در هر زمان و مکانی است. مهمترین ویژگی این کابل علاوه بر انتقال دیتا، قابلیت شارژ کردن آن می‌باشد. بر روی قسمت میکرو آن یک دکمه برای فعال سازی حالت OTG قرار دارد. روکش کابل OTG تسکو مدل TC 59 از پلاستیک فشرده و با کیفیت و به صورت تخت است که مقاومت بالایی در برابر گره خوردن، کشیدگی و پیچ خوردگی دارد. کابل OTG تسکو TC 59 را می‌توانید با قیمت مناسب از فروشگاه گمبو خریداری کنید.

شرایط کالای دارای ضمانت:

  • ارائه خدمات گارانتی فقط با داشتن کارت گارانتی داخل محصول و اعتبار زمانی بر اساس تاریخ پیامک ارسال شده و سایت مقدور می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی مطابق ضوابط تولید کننده:

  • مخدوش بودن یا عدم تطابق سریال بسته بندی با کارت گارانتی، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه تغییر فیزیکی از جمله شکستگی، خراشیدگی، زنگ زدگی، سوختگی و یا صدمات ناشی از حمل و نقل و نوسانات برقی موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف (تشخیص به عهده کارشناس شرکت خواهد بود) و حوادث غیر مترقبه موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • هرگونه دستکاری و تعمیر خارج از شعب خدماتی این شرکت موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
USB 2
1 متر
فلز
مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات - دارای درگاه USB - دارای دکمه ای برای فعال کردن حالت OTG
پلاستیک
اصل
OTG
تخت
انواع گوشی‌های موبایل و دیگر دستگاه‌های مجهز به درگاه microUSB

برچسب‌ها:

محصولات مشابه