نحوه کار با قلم تست آب شیائومی

نحوه کار با قلم تست آب شیائومی

آب یکی از نوشیدنی‌های اصلی است که 70 درصد وزن بدن را تشکیل می‌دهد. افراد برای تست سلامت آب آشامیدنی، از انواع دستگاه‌های سلامت آب استفاده می‌کنند. شرکت‌های متعددی انوع دستگاه‌های تصفیه و تست آب را تولید کرده اما آیا می‌توان ان دستگاه‌ها را با خود به همه جا برد؟!  ترکیبات آلی موجود، عناصر سنگین موجود در آب، محتویات نمک‌های حل شده در آب، میزان دمای آب و میزان دقت IPX6 دستگاه تصفیه آب را در نمایشگر کوچک خود به صورت یک عدد نشان دهد.

طراحی ظاهری تستر آب شیائومی

این دستگاه ظاهری مانند یک دماسنج دارد که از مواد ضد آب ساخته شده است و مقاومت بالایی دارد. به روی بدنه آن یک نمایشگر کوچک برای نشان دادن میزان شاخص عددی کیفیت آب تعبیه شده است.
قلم تست آب شیائومی، برای تست آب به صورت آنی طراحی شده است تا در هرجا که هستید، مخصوصا مسافرت یا مکانهایی که از سالم بودن آب آن مطمئن نیستید، به راحتی با صرف چند ثانیه از سلامت آب آشامیدنی اطمینان حاصل کنید.

نحوه کار با قلم تست آب شیائومی

در نگاه اول این دستگاه مانند یک دماسنج الکترونیکی است اما به جز سنجش میزان دمای آب، قادر به اندازه‌گیری مقدار فلزات سنگین موجود در آب، مواد آلی و شوری آب و در بیان کلی میزان خالصی آب را نشان می‌دهد. برای انجام تست کافیست مقداری آب را درون لیوان یا درپوش تستر بریزید و از قسمت فلزی درون ظرف با محتوای آب بگذارید در عرض چند ثانیه میزان خالصی آب به صورت عدد دیده می‌شود. عدد زیر 600 مناسب آشامیدن و عدد بالای 1000 مناسب آشامیدن نیست و باید از خوردن آن خودداری کرد. در قسمت بالایی دستگاه دو باتری مینیاتوری تعبیه شده و دستگاه انرژی خود را از آن تغذیه می‌کند، و چون دارای پاوربانک اتوماتیک هست مصرف انرژی پایینی دارد.

آموزش قلم تست آب شیائومی

این دستگاه دارای یک تابع کالیبراسیون جهت سنجش کیفیت می‌باشد و پس از پیاده سازی این تابع و میزان زمانی که برای پیاده سازی نیاز است، به کمک نمایشگر 0.8 اینچی یک رقم را بر روی دستگاه به نمایش درمی آورد که هر چه مقدار این رقم پایین تر باشد آب از کیفیت مطلوب تری برخوردار است.

فروشگاه گمبو قلم تست آب شیائومی را با کیفیفت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهد که با زدن به روی لینک می‌توانید خرید آنلاین انجام دهید.

نظرات بازدیدکنندگان